Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik, hogy szakítás után...

Létezik, hogy szakítás után évekkel is ennyire fáj?

Figyelt kérdés
2 éve szakított velem a volt párom, azóta voltak mások az életemben, olyanok akik jobbak is nála, de én meg még mindig azon a bizonyos férfin rágódom, és nem tudom más társaságában úgy elengedni magam, mint az övében. Ez beteges ragaszkodás? Ha igen, mit tegyek? (terápiára egyelőre nincs lehetőség a városomban, csak nyugtatókat szedek, emellett heti3x sport, hobbik, igyekszem magam lekötni de nem tudom mi többet tehetnék, de az idő úgy néz ki nem-vagy csak igen keveset segített...)

2015. márc. 23. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
2 ev nem olyan sok ido, hogy SOK MASOK legyenek az eletedben az ido alatt.
2015. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Tapasztalatból mondom, hogy akkor lehet igazán túllépni valakin, ha majd újra szerelmes leszel - valaki egészen másba. Akit majd azért szeretsz, amilyen és nem pedig az exedet keresed benne. Ehhez nekem is kellett anno 2-3 év. Adj időt magadnak, el fog jönni az új.
2015. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
első: csak kettővel volt 3-4 hónapos kacsolatom, a másodikba bele is zúgtam kicsit de nem lehettünk együtt, mert külföldön dolgozom épp, szóval a többi csak próbálozás volt, de többen is hívzak azót 1-1 eandira, nem voltak rosszak, de egyszerűen nem éreztem az a bizonyos pluszt és azt hogy önmagam lehessek
2015. márc. 23. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:

LÉTEZIK.

A "nagy könyvben" úgy van megírva, hogy minimum 3 évnek kell eltelnie, mire az ember kihever egy ilyet.

Persze ember függő.

Nálam több volt ennél, szerintem legalább 4 év.

És ahogy írtad, nekem is volt ilyen-olyan kapcsolat, de egyfolytában az exemre gondoltam.


Viszont ha jön valaki akibe szerelmes leszel, akkor az úgymond "felülír" mindent, és akkor már jobb lesz.

2015. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez is valójában egy "gyászreakció". Ha fél év alatt nem múlik el, patológiásnak mondható, és érdemes rászánni 2-3 terápiás alkalmat a megszűnés érdekében.
2015. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez valójában a szerelem, semmiféle más reakció meg mende monda..

Tudod, eltelhet még pár év mire rájössz te is erre, de ez bizony a nagybetűs szerelem..

Keresd fel, ha szerencséd van, még nincs senkije, de semmiképp ne gyötörd magad tovább!

Ne hagudj magadnak! Szereted? Akkor tessék tenni érte, mert sajnos mi ebben nem tudunk segíteni.

Kívánom,hogy boldog legyél :)

2015. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!