Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt olyan fiatal (nem...

Vannak itt olyan fiatal (nem felnőtt) fiúk, akik jelenleg is gondolnak az öngyilkosságra, és gyakorta szoktak is? (komolyan kérdezem)

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én szoktam.
2015. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi szinten elég komolyan elgondolkozom rajta.
2015. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én szoktam elég sokat,de nem hinném hogy megtenném.
2015. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bizonyos értelemben én mindig öngyilkossági kisérletet hajtok végre amikor felülök a motorra és eddig mindig túléltem. Amikor motor van a seggem alatt egyszerűen megvadúlok és maximumon járatom a gépet (természetesen csak pályán, közúton nem motorozok), nem félek a haláltól és van hogy mm-en múlik az hogy nem szaladok neki valaminek vagy nem bukok hatalmasakat, persze volt már hogy buktam, de ott megtudtam fogni annyira a gépet hogy csak csússzak vele és apróbb törésekkel megússzam. Egyszer érintett meg a halál szele és életem legjobb élménye volt, na azt a bukást nem tudtam megfogni, bár ember nincs aki kanyarban szembe megy a fizikával, én megpróbáltam, győzött a fizika.
2015. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2017. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!