Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Furcsa érzés a lábban alvás...

Furcsa érzés a lábban alvás közben mitől?

Figyelt kérdés
Éjjel 2kor arra keltem, hogy iszonyatos rémálmom van, vissza aludni sem merek, viszont arra keltem, hogy nagyon fura érzés van a testemben, főleg a lábaimban. Átfut rajta, mintha ideg lenne, vagy nem is tudom pontosan leírni hogy mi. Nagyon rossz volt erre kelni, el sem múlt még, enyhén érzem most is. Ez mitől lehet? Esténként szedek 1 frontint, mert depresszióval és szorongással kezeltek, pszichiáter utasítására az estit felére csökkenthettem (a reggelit már elhagytam). Elvonási tünet lehet esetleg, vagy az a nyugtalan láb szindróma? Ha jól emlékszem tavaly volt már ilyenem a szorongás kellős közepén.. de nemtudom most mitől lehet...
2015. ápr. 2. 02:44
 1/2 anonim válasza:
Ez a lábfájdalom minden embernél előfordul,valószínűleg alvás közben rossz pozícióba tetted a lábad,elzsibbadt..Nekem is szokott ilyen lenni,és nem küzdök mentális problémákkal..Olyankor ajánlom hogy hajtsd be a térded és nyomdosd a bokád feletti hajlítóizmokat a lábad hátsó oldalán!Nekem ez be szokott válni.
2015. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami vérellátási zavar lehet. Valóban az van, hogy fordulj meg, vagy nyomkodd..
2015. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!