Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vádosom magam. Hogyan tüntesse...

Vádosom magam. Hogyan tüntessem el a hegeket? Sűrgős!

Figyelt kérdés

Vádosom magam.Vérvételre fogok menni ahol tuti észreveszik.Ezt nem szeretném.Hogyan tüntessem el a hegeket?

(Nem kell lecseszni,h miért vágdosom magam,meg ilyenek...

Járok pszhiológushoz is.)


2010. febr. 18. 16:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyébként gyorsan gyógyulnak...szerencsére.A szerda esti vágások mára (péntek reggelre) eltűntek.
2010. febr. 19. 11:06
 12/16 anonim ***** válasza:
De, hát, erre nem tudok mit mondani. "Csak" vagdosod magad, mert már annyira feszült vagy, vagy végezni akarsz az életeddel. Gondolom csak vagdosod magad, mert már rég belehaltál volna amúgy. Mond azt, hogy technika órán ráestél a fűrészekre! Sok sikert!
2010. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sajnos,nincs technika órám...
2010. febr. 20. 08:28
 14/16 anonim ***** válasza:
törött üvegre estél azt kész.
2010. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A BENNED LEVŐ FÁJDALMAT MÁSHOVÁ AKAROD CSOPORTOSITANI A LELKEDRŐL, A TESTEDRE!

A vagdosást megfogod bánni.

Minden apró nyom ami rajtad marad, bánni fogod!

Engem anno tönkretett egy csaj, vagdostam is magam, szépen, izületig, aztán rá 1 év böjt.

1 év böjt, magány, és elmentem pszichológushoz, TB lapú, 1 forintomba nem került.

Az 1 év böjt és sírás után megismertem egy lányt akivel már 2 éve vagyok együtt, boldogságban, a legmegbizhatóbb akit eddig megismertem.

Helyrejöttem pár antidepresszánstól, mint Cypralex, és Rivotril (előbbi kedvcsináló-kedélyjavító, utóbbi görcs-feszültségoldó.)

És azok a nyomok az egyedüli emlékei annak a rossznak, ami akkoriban tönkretette az életem, és fűvel fával csalt.

Bánom hogy ezek a hegek emlékleztetni fognak rá, amig élek.

2010. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Csapólégy válasza:
Kend be púderrel.Próbálj meg leszokni róla,nehéz,de nem lehetetlen,nekem már sikerült és még csak 13 éves vagyok.
2012. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!