Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat agyalok azon hogy pszichiátriai beteg leszek,egy semmittevő leszek,nem lesz családom,boldogtalan leszek,a hangulatom jó de ha elkezdek ezen gondolkodni akkor végem...Suliban a haverokkal jól elszoktunk beszélgetni,röhögni de ott is néha elkezdek gondolkodni órán...

Nem hiszem hogy komoly bajon lenne csak idegesít hogy miért gondolok ilyen hülyeségekre.Volt hogy nem is tudtam éjszaka aludni.Ma jó volt mert 9ig tudtam.Tavasz végén meg szeretném csinálni a jogsit,de ilyenkor is eszembe jut hogy mivan ha nyugtatókat kapok és akkor ablakon kidobott pénz volt.Nem is értem miért jut eszembe ilyen.Ha jobb idő lesz elkezdek hetente 5-6x bicajozni az talán segíteni fog 5km/nap

A gondolatokhoz hozzájárul hogy rossz példa van elöttem ugyanis az egyik rokonom beteg nyugtatókon él és skizo és nagyon félek hogy nekem is valami bajom lesz.



2015. ápr. 4. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Depressziós betegség lesz ez egy kis szorongással. Még most menj el pszichiáterhez mert gyógyszeresen pikk-pakk helyre lehet tenni a lelkedet.
2015. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy depresszió lenne mert a hangulatom jó,nem zárkózom be sőt imádok kimenni és nem itthon punnyadni.
2015. ápr. 4. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
"Még most menj el pszichiáterhez mert gyógyszeresen pikk-pakk helyre lehet tenni a lelkedet".Bravo kedves válaszoló,nagyon hasznos tanács volt.Nem akar pszichiátriai beteg lenni, ezért menjen pszichiáterhez?
2015. ápr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!