Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon zavar az óraketyegés és emiatt nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Meg vannak az olyan órák is, amelyek folyamatosan körbejárósak, ezeknek is van hangja és ez is hosszú távon zavaró számomra. Nyilván a legegyszerűbb lenne megszabadulni az ilyen óráktól, de sajnos nem én rendelkezek efelől és akárhogy is be van zárva az ajtó, valahogy én hallom a ketyegést, bárhol is legyen a házban az óra.

2015. ápr. 4. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Használj füldugót
2015. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem az óraketyegés a problémád, az biztos. Valamin stresszelsz!
2015. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem tudok úgy aludni, ha hallom, hogy az óra ketyeg. Elég jó a hallásom, van aki hallja van aki nem. De én sem tudok úgy aludni. Nincs is ilyen sehol a szobában se máshol. Ez nem stressz kérdése, csupán jó a hallása és idegesíti. Ha Te rendelkezel felette akkor intézd úgy, hogy véletlen valaki leverje.
2015. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!