Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti elítélitek azokat az...

Ti elítélitek azokat az embereket akik vagdossák magukat?

Figyelt kérdés

Az én kezeim tele vannak hegekkel és mindenki furán néz és jönnek a értelmetlen kérdések miközbe senkise kiváncsi a válaszra csak gondolja hogy nem vagyok normális....

Sm


2015. ápr. 4. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aha.. Pszichológushoz kellene fordulni. Elhiszem hogy vannak problémáid de ez nem old meg semmit, sőt.
2015. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Engem nem érdekel ki, mit csinál.
2015. ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csak ha figyelemfelkeltésként önsajnáltatásból csinálja. Egyébként nem. Amúgy sem az én dolgom.

Valaki verekszik, másokat bánt, iszik, cigizik, hogy levezesse a stresszt. Nem jó egyik sem, de az érvágás sem rosszabb.

Én már láttam vágásokat, hegeket mások kezén, lábán (látszott, hogy nem csak véletlenül, hanem direkt többször is vagdosta magát) de azon kívül, hogy meglepődtem, nem csináltam semmit. Kicsit sajnáltam hogy eddig elment, milyen rosszul érezhette magát. De nem volt haverom vagy barátom úgyhogy nem kérdeztem róla.

2015. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
"Csak ha figyelemfelkeltésként önsajnáltatásból csinálja." Ezt úgy értem ha látok a neten ilyen posztot akkor azt gondolom, hogy de hulye meg milyen szánalmas, esetleg sóhajtok egyet, de ha barátkozni akarna és jófej ezért még nem utasítanám vissza.
2015. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne itelj, hogy ne iteltess ... Milyen nehez ezt megallni ugye ugye
2015. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#3 köszi a választ, nem figyelem felkeltés miatt csinálom :)
2015. ápr. 4. 22:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem elítélem, hanem sajnálom.
2015. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem. Azokat már sokkal inkább, akik miatt bántják magukat.

Gonosz osztálytársak, tanárok, szülők.

2015. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Meglepő módon tök normális válaszok érkeztek eddig, tőletek kérdeznék, válaszolók. Ti belemennétek komoly kapcsolatba olyan emberrel, aki amúgy teljesen oké és nektek minden szempontból megfelel, viszont több éves (!) vagdosásból maradt hegek vannak rajta? Szóval, emiatt az egy dolog miatt taszítana az ember, ha egyébként már gyógyult, problémamentes, régóta nem vagdos, és egészséges kapcsolatban lehet vele élni?
2015. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!