Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elfelejtek dolgokat. Aggódnom...

Elfelejtek dolgokat. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Szakdolgozatot írok és eléggé le vagyok vele maradva, kicsit tartok tőle, hogy nem készül el időben. Pénteken mentem valahova és kb 15 percem volt hogy elkészüljek. El voltam közben gondolkodva, és csak miutan elmentem otthonról eszembe jutott hogy nem emlékszem rá hogy kihúztam volna a hajvasalóm. Muszáj volt visszamennem, akkor kiderült hogy nem zártam rá az ajtót, bár ez nem olyan nagy gond, mert gombos ajtó. A vasaló ki volt húzva, láttam hogy a szobámban van, de olyan ideges voltam, hogy meg kellett néznem a fürdőszobát hogy lássam hogy nincs ott...hogy el tudjam raktározni azt a képet. Tegnap este mondtam a barátomnak hogy forró volt a telefonom, de sehogyse tudok rájönni hogy ez péntek délután volt-e, vagy este, vagy tegnap valamikor. Nagyon félek, mert én mindig mindenre emlékszem. Van okom aggódni?

#Felejté
2015. ápr. 5. 09:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint nem tudtam megmondani a barátomnak hogy mikor volt forró a telefonom, mert nem emlékszem hogy mikor volt, arra emlékszem hogy vettem ki a táskámból és forró maradt a táskám is.
2015. ápr. 5. 09:16
 2/4 HUN_Sector ***** válasza:

Túl sok inger éri az embereket nap mint nap, ez lassan már általános jelenség.

Nem te hülyülsz, csak nem bírod elraktározni a sok történést kronológiai sorrendben. Ezen kognitív edzéssel lehet segíteni (agytorna).

2015. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szétszórt és figyelmetlen vagy, már eddig is szétaggódtad magad.
2015. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne búsulj, ez még csak a kezdet. A kedves feleségem ezt annyira tökéletesítette, hogy ha valahová megyünk, néha a fél útból is vissza kell térni, hogy bekapcsolva hygyta a vasalót, nem zárta el a vizet, vagy a gázt..stb.
2015. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!