Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van, és meddig tart a...

Mitől van, és meddig tart a szédülés? Pánikbetegség vagy a gyógyszer okozta utóhatás?

Figyelt kérdés

4 hónapja jött elő enyhe pánikbetegségem, rögtön felírta a quetiapine nevű gyógyszert a doki, amiből szerencsére csak 50mg-ot szedtem. Mint kiderült utólag nem éppen volt szerencsés gyógyszerválasztás erre a betegségre. Szédültem tőle minden nap, főként ezért is akartam elhagyni.

3 hónapig szedtem, és már el is hagytam 23 napja. Most vitaminok, és homeopátiás szereken kívűl semmit se szedek, és egyre jobban érzem magam. Apad a pánik, 4 napja még természetes eredetű nyugtatót se vettem be.

A szédülés viszont még előjön, már ritkábban, de nagyon zavaró hogy még tart. Okozhatott a gyógyszer valami maradandó károsodást?... Vagy ez még a pánikbetegség hatása?... Mert magától a betegségtől is lehet szédülés, meg a gyógyszer mellékhatása és elhagyásától is lehet úgy tudom.

Érdekes, ha kimegyek futni, utánna vagy másnap nem is szédülök.

Ugye nem fogok egész életembe szédülni, mert 3 hónapig szedtem egy rossz gyógyszert és elállított mindent?...

Mennyi idő amíg kifekszi a szervezet ezeket az antidepresszánsokat?



2015. ápr. 5. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kellene gyógyszereket szedni.. de úgy látszik te nem így gondolod.



A gyógyszer utóhatása lehet, a sportnak/mozgásnak vannak jó hatásai, reméljük az utóhatás szépen elmúlik majd.. nem kellene kitenned ilyennek a szervezetedet, ha betegséged van az a legkisebb eséllyel van amiatt, mert nem eszel elég mérget. Azzal segíteni, hogy több mérget szedsz alapvetően tévelygő elképzelgés, bár ma 'trendi'. Jobbulást :)

2015. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én pont hogy ellene vagyok ezeknek a gyógyszereknek, és nagyon meg is bántam hogy egyáltalán bevettem. (Csak a munkámat nem akartam kockáztatni akkor és gyorsmegoldás felé néztem)

A homeopátiás szerek állítólag egészségesek, és bármikor abba lehet hagyni.

És lehet 23 nap után még gyógyszernek utóhatása? Nagyon remélem, hogy ez lesz csak.

2015. ápr. 5. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!