Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy oldódjak fel? Hogy...

Hogy oldódjak fel? Hogy legyek beszédesebb?

Figyelt kérdés
Sok év után munkám lett és már lassan egy hónapja vagyok ott de mindig csak hallgatok... kis barátságos a társaság de én egy szót sem tudok szólni ha nem kérdeznek... mit tegyek? Hogy csináljam? Van egyáltalán megoldás erre?
2010. febr. 18. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleve csöndesebb ember vagy akkor ne erőlködj, maradj olyannak, mert az erőltetett beszólás nem biztos, hogy jól sikerülne. Egy hónap még kevés idő az igazi beilleszkedéshez. Nem baj az ha nem te vagy a hangadó!
2010. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, nekem is van pár munkatársam aki ilyen. Lehet az lenne a fura ha egyszercsak elkezdenének beszélni :))
2010. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok...nehezen oldódóom fel:(

talán...vedd őket úgy, mintha régóta ismernéd őket...:)

ne gondolj arra, hogy ő nem tudom milyen nagy szuper emberek...mosolyogj sokat, kínáld meg őket pl. a bonbonodból ilyesmi:)

de am én is kiváncsi lennék még tanácsokra másoktól:)

2010. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!