Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rossz testbe születtem? Mi a...

Rossz testbe születtem? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Nos apai ágról örököltem némi furcsa tulajdonságot.A nagymamám és apum huga (aki egyébként leszbikus) mind nagyon szőrös,fiús viselkedésű,hangú teremtmények..én is ilyen vagyok,sajnos.Sosem voltam az a tipikus lányos lány pedig próbálkoztam vele.Már kisiskolás koromban fiús szőrzettel rendelkeztem még szokatlan helyeken is,emiatt önbizalomhiányos lettem.Takargattam,mára már folytonos szőrtelenítést végzek ami bár ezen de a lelki dolgaimon nem segít.Feltehetően magas tesztoszteron szint miatt lehet ez..fájdalmas menzesz(kórházban is voltam emiatt),erős szőrzet,átlagtól mélyebb hang,gyors izomfelszedés,széles válak,keskeny csípő..Olyan férfias vagyok,de nem csak külsőleg ami még jobban kínoz.Leszarom a divatot,haj,köröm trendeket,a helyes pasikat.Engem a sportok,járművek,pc játékok,horror filmek,metál zene érdekel. Még szűz vagyok de hihetetlenül nagy étvággyal rendelkezem,többször masztizok egy nap és majdnem minden gondolatomban ott van valami perverz.Sokszor beindulok attól ha elképzelem hogy péniszem van és nőket dugok,felizgatnak a puncik,mellek..olyan gyönyörűek.Mégis kellemetlenül érezném magam ha egy csajjal szeretkeznék,egy pasival könnyebben menne.

Férfiasan gondolkodom így a nőket nem igazán szoktam megérteni,sőt utálom a viselkedésüket.Pasikkal gyorsabban találom meg az összhangot és általában legtöbbjüknek tetszek is de...utálom a kapcsolatokat,az elköteleződést,a kedveskedés vagy ha hercegnőként bánnak velem.

Annyira rosszul érzem magam,nem tudom ki vagyok...de az tuti hogy ez nem normális.Mondtam anyumnak is aki mindig kinevet és fiú néven szólít aztán azt mondja hogy majd elmegyünk endokrinológushoz hátha az segít..de még mindig nem tettük meg.:/



2015. ápr. 7. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Az érdeklődési köröd lányként nem egyedi, a szőrösödés már más kérdés. Nem tudom, nálad milyen mértékű ez, de esetleg utánanézhetnél a farkasember-szindrómának.
2015. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem túlkomplikálod (érthető módon) a dolgokat.


1. már leírta, az érdeklődési körödben nincsen semmi különös vagy különleges, egyáltalán nem fiús. Esetleg csajok között ritkább. Nem érdekel a divat? Ez egy szellemi szint, nem kóros ha valaki megüti, emiatt ne érezd furcsának magad. Sok pasit érdekel a divat.. ettől nem csajosak, csak.. divatorientáltak.. őő.. jó.


Szexualitás - normális.


Testszőrzet - esetleg hormongond, ki ne küzdene vele. Megbetegítő étrend mellett egy csomó női hormongond előjön, pcos szindróma és egyebek. Vizsgáltasd ki, paleózz, gyógyulj meg ha gond van. Nem nagy cucc.


És dugj nőket meg pasizzál, sokkal egyszerűbb úgy, ha nem vágysz komoly kapcsolatra (most abba nem mennék bele, hogy mi lenne az erkölcsös meg a jó, ez más kérdés) de ismerkedj, ha erre vágysz.


Tudod, mi meg olyan nőkre vágyunk akik hajlandóak ismerkedni, nem feltétlenül kapcsolatra, de egyáltalán beszélni lehessen velük és ne legyenek már aszexuálisak :D


Értem?

2015. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Utólag visszaolvasva tényleg túl komplikáltam,de ez történik ha az ember keresi önmagát.:)


Az érdeklődési köröm nem azért említettem meg mert egyedinek tartom magam.Csupán furcsáltam hogy kívül-belül is másodlagos nemi jellegekkel rendelkezem.Ezért gondoltam veletek is megosztom.


Erősen gyanakszom a hormonális gondokra,de ha elmegyek orvoshoz úgyis minden kiderül majd.Az kétségtelen hogy szeretnék nőiesebb testben élni,az növelné az önbizalmam.


Tudom...a nő akivel bort iszogatva flörtölhettek majd egy kiadós szeretkezéssel zárhatjátok az estét..erre vágytok ti férfiak,és én is...sok szexre,kalandra,utazásra,tartalmas beszélgetésekre. Mindezt már most megtehetném,számos lehetőségem adódott..de a francba már az erkölccsel,mindig van ami elbizonytalanít abban hogy még szűzként várjak vele.


Mindenesetre köszönöm a válaszokat! ;)

2015. ápr. 7. 16:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem untatlak akkor itt van a többi..


A testi állapot, hormonrendszer.. alapvetően egy változó dolog, nem ez határozza meg az embert, mondjuk szerintem. Persze, jó az egészség meg kellemes jó állapotban lenni, testileg. De nem ez minősít senkit. Vizsgáld ki amit ki lehet, aztán ha lehet akkor változtass hogy jobban legyél, aztán ennyi.


Na de viszont ami érdekes

"a sportok,járművek,pc játékok,horror filmek,metál zene érdekel."


Én valahogy nem vagyok biztos benne, hogy ezzel a férfias érdeklődési köröket beskatulyáztad volna, de ahogy gondolod :D


A másik skatulya amit írtál, nos az félig igaz. Szerintem igen jól megfogalmaztad, nyilván az maradt le a végéről, hogy rengeteg férfi keresi azt a partnert aki végül társsá válik és feleségül megy hozzá. De amúgy fura mód tök jól leírtad szerintem, tényleg érted a férfiakat. De hát ez pont hogy kivételes és jó dolog lehetne.


Ha még csinos is vagy (utaltál erre), nos, szerintem eléggé jól állsz.

2015. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem,nem untatsz sőt örülök hogy hosszabb válaszokkal is találkozom ezen az oldalon.:)


Nyilván a testiségek alapján nem lehet megítélni egy embert,ezzel tisztában vagyok.De mint te is említetted az egészség fontos és egy kellemes állapot.Szóval ha lehetséges,én szeretném ezt az állapotot kiélvezni és majd idősebb koromban már jobban megtudok barátkozni azzal hogy bizony az ember nem marad mindig ugyanolyan üde.


Úgy tűnik mindenben találsz valami kivetnivalót,ez tetszik.:)

Az érdeklődési kört tényleg nem lehet beskatulyázni hogy erre vagy arra a nemre jellemző.Emberileg mindenki más,de ha megvizsgáljuk a leírtakat...nem meglepő ha inkább férfiakkal találom meg hamarabb a közös pontot.A nők többségével nem vagy legalábbis nem túl sokáig lehet ezekről beszélgetni és ezt még mindig nem "egy egyedi személyiségeként" mondom.


Azt azért hagytam ki mert az olykor már hedonista,független férfiakra akartam jellemzőt írni.De elnézést a skatulyák miatt,tudom hogy nem minden pasi ilyen..:)

2015. ápr. 7. 16:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sem értem egyébként a nőket, bár van empátia készségem de férfiként esélytelen, hogy a nők többségével azonosulni tudjak.. te sem tudsz, nem csoda. Talán neked nincs olyan tipikus csajos zűr a fejedben, ne sajnáld :D


Én egyetemről ismerek olyan csajokat, akik elég nagy autófanok (elképzeltem az autó ventilátort..). Legalábbis nálam biztos nagyobbak :D


De sport, pc játék meg zene jöhet minden mennyiségben, persze csak ne foci :)

2015. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A nőkkel való azonulásban van egy kis előnyöm,általában tudom mit miért tesznek.Szóval a női logika nem olyan bonyolult.Ami számomra elviselhetetlen és buta viselkedés az a hiszti...mellettük néha érzéketlennek érzem magam amikor ilyen szappanoperába illő jeleneteket játszanak el.Nekem nem megy ez a viselkedés,nem tudok hisztizni,álmodozni,nyálat csorgatni,sikítani,sírni egy pasi miatt.Nem mindenki ilyen,tudom..mielőtt még azt mondanád megint beskatulyáztam őket.:P


Na itt a példa rá hogy vannak ilyen érdeklődésű csajok.Bár engem is érdekelnek ezek a témák,túlságos rajongója egyiknek sem vagyok.:)

A focit én sem szeretem,legalábbis nézni nem..akkor inkább a küzdősportok az kellően szexi és aggresszív.:D De egyébként sportok szempontjából nyitott vagyok,szeretek új dolgokat kipróbálni.

2015. ápr. 7. 17:16
 8/10 anonim ***** válasza:

A női logika nem bonyolult <-> kivéve a hiszti.. aha, lehet ezzel van bajunk :)


Semmi bajom a skatulyázással, helyén kell kezelni az általánosítást. Én is általánosítok.


Szexi és agresszív küzdősportok, gyakorlatilag ezt akartam írni én is, csak gondoltam maradok annyiban, hogy sport. De nagyon helyes!

Új sport.. valami ejtőernyőzést kellene kipróbálni vagy ilyesmit, ha már nyitottság :)

2015. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen,általában a hiszti okozza a komplikációt azt kell tudni kezelni :)


Akkor úgy tűnik egyre gondoltunk.Az extrém sportok engem is nagyon vonzanak,az ejtőernyőzés az egyik ami szerepel a bakancslistámon.:)

2015. ápr. 8. 14:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha úgy nézem, minimum egy repülőgépből kiugorva ne nyíljon az ernyőm és zuhanjak egy jót vagy egy birkózó dobjon bele a földbe :D


Szóval mindenképpen bunyónál kell maradnom és ki kell próbálni az ugrást! :)

2015. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!