Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek érdemes e élnem...

Szerintetek érdemes e élnem azok után hogy megtudtam hogy abortusz után születtem?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Eddig úgy éltél, hogy mást hittél. Nem fog változni semmi. Ezt sajnos el kell fogadnod. Mondjuk én könnyen beszélek, mert el sem tudom képzelni ez milyen fájdalmas lehet. A lényeg, hogy emiatt nem szabad feladni az életet.
2014. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Mert? Te nem magad miatt élsz, hanem mások miatt? Ha előbbi, akkor a kérdés értelmetlen, ha utóbbi, akkor buta vagy.
2014. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
És akkor mi van ha abortusz után születtél? Lehet az a gyerek nem volt kívánt, téged meg már akartak. Anyám is vetette el nem is egyet, és mégis vagyunk 3an testvérek. Semmit nem számít, ő döntése volt.
2014. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Kérdező!

Úgy érted, hogy abortusz után, hogy téged akartak elvetetni,és nem sikerült az abortusz, vagy előtted vetettek el testvéreidet?

Mert ha téged akartak, csak még is ott maradtál, hát akkor örülj az életnek, mert neked meg kellett születned, ha pedig a nálad idősebb testvéreidet vetették el, akkor pedig azért örülj, mert nem te voltál az áldozat, és élhetsz!

Minden esetre ne keseregj!

Én is abortum voltam, csak mellőlem kihalt az ikerpárom, nekem meg nem volt maradásom, aztán a 22-ik héten én is jöttem, csak én nem akartam kimúlni!:D

Tényleg ne bánkódj, akár hogy is volt.

Inkább azon keseregj, hogy tudom is én, mekkora az ózon lyuk...

2014. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Előttem volt abortusz....
2014. dec. 4. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nos, hát akkor láthatod, hogy téged akartak, és tényleg ne foglalkozz azzal, hogy előtted elabortálták a testvéredet! No, meg nem is tudhatod, hogy miért történt.

Tehát nyugi, így jó, ahogy van!

2014. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!