Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz testbe születtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz testbe születtem?

Figyelt kérdés

Huszonéves nő vagyok, de egy ideje úgy érzem, hogy valami nagyon nincsen rendben velem.

Nem érzem magam jól nőként, úgy érzem csak akkor lehetnék boldog, ha férfi lennék - és itt jön a következő csavar: meleg férfi.


Kérlek, ha téged ez az egész téma megbotránkoztat, taszít ne olvasd tovább és ne gyűllőlködj - segítségre van szükségem nem arra, hogy belém rúgjanak.


Utólag belegondolva már az óvodában is elég fiús voltam. Nem a lányokkal játszottam, hanem a fiúkkal. Nem is nagyon barátkoztam a lányokkal. Sosem érdekeltek a lányos játékok igazán.

Később a suliban is a fiú barátaimmal sokkal jobban el voltam, mint lány osztálytársaimmal. Nem érdekeltek a csajos dolgok, sminkelés, divat, vásárolgatás ilyesmik.


Ami először gondolkodtatott el azon hogy esetleg valami gond van, hogy álmomban vagy nemtelen vagyok (nem derül ki a nemem) vagy férfi. Csak nagyon ritkán fordul elő hogy nő lennék.


Kinézetre sem vagyok valami nőies. Sosem éreztem magam jól pl szoknyában. Gyerekként még nagy ritkán rámerőltették, ma már el sem tudom képzelni, hogy felvegyem.


Sokszor érzem úgy hogy nekem férfinak kellett volna születnem. Nem tudom megmagyarázni miért érzek így, egyszerűen ezt érzem.

Ugyanakkor a férfiakhoz vonzódom.



2014. aug. 9. 18:59
1 2 3
 1/27 KnightBalazs ***** válasza:
100%
Hát nem tudom ez hogy lehet. A férfiak tetszenek de már annyira h te is az akarsz lenni? De mi az h ne rúgjunk beléd? Nincs jogunk hozzá. Főleg nem azért mert más vagy. Soha életemben nem értettem az ilyen dolgokat de attól még nem szabad elitélni. Nemet nem akarsz változtatni? Vannak ilyen műtétek ha jól tudom. Bár biztos elég maceráns...
2014. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Én ugy vagyok ezzel hogy nem lehet rossz testbe születni hiszen te választottad :) de az lehetseges hogy radobbensz arra időközben hogy te inkabb a masik nemhez tartoznal. Nincs ezzel semmi baj :)
2014. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
9%
Amp.wgamdt.gnaé...mt
2014. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%

Sok nő nem szereti a szoknyát, személy szerint én sem, ez nem nagy probléma.

Az hogy a férfiakkal jobban kijösz mint a nőkkel, szintén nem gond, ezzel is sok nő van így.

Lehetsz fiús lány, ez is teljesen rendben van.

Az az egy baj van, hogy nem érzed jól magad a testedben.

Lehet azért mert úgy gondolod hogy férfiként jobban néznél ki, vagy a férfiaknak könnyebb dolguk van, esetleg férfiként jobban ki tudnád használni az élet adta lehetőségeket. Ha esetleg írnál privátot és jobban elmagyaráznád mi vonz téged annyira a férfilétben, talán tudnék tanácsot adni.

2014. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Láttam egyszer régen a tv-ben egy olyan férfit, aki nővé operáltatta magát, de egy nővel kötött "házasságot".


Azt mondják a transzexuálisok rossz tesbe születtek. A melegek meg szeretnek a testükben lenni, attól hogy ugyanolyan testhez vonzódnak. Talán nálad ilyesmi kettősség áll fenn, mint annál a pasinál akit írtam.


De lehet, hogy szimplán csak férfias nő vagy. És azért éreznéd magad jobban férfi testben, mert mindehogy könnyebb lenne.

Kiskoromban én is fiú akartam lenni. Nekik minden sokkal jobb. Az öltözködést mai napig irigylem tőlük. Olyan f@x@ hapsi lehetnék, nőként viszont nemigen találom a helyem amikor ruhákról van szó. Bezzeg amikor a párom hagyja magát öltöztetni....

Apropó, neked van párod? Talán csak az hiányzik, hogy egy igazi férfi előcsalogassa egy kicsit a nőiesebb énedet és karöltve a férfiassal elfogadjon.


De én csak beszélek itt össze-vissza, ha már véleményt kérdeztél. Inkább keress meg egy szexul pcichológust.

25N

2014. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is... a meleg pasiknak női barátnői vannak és lányosak, (legalábbis a sztereotipia szerint)


És akkor mi van, ha nem vagy lányos ??? Az idióta társadalom megpróbálja ráerőltetni már a kisgyerekekre is a fas-szopó nemi szerepeit. És ha téged nem a babák, hanem az autók foglalkoztatnak ?? Engem is feltudott ba-szni mikor a bátyám meg az unokatesóm jó kis távirányítós autót kaptak karácsonyra a nagymamától én meg szaros babát ! :S Nincs olyan, hogy férfias és nőies! Ezt jegyezd meg! Nem szabadna, hogy legyen! Az meg egyenesen felháborító, hogy "a csajos dolgok"-nak a vásárolgatás meg ezek az idióta agyatlan dolgok vannak beállítva. Mert? Én nem egy pasit láttam, aki imád vásárlgatni. De nem ám elgondolkodna a kedves társadalom, hogy talán a férfiak is szeretik...nem. Ezek a férfiak "csajosak" -.- hogyne


Szóval, ha csak emiatt érezdnéd magad furán, az nem lenne "gond".


Az álmaid már érdekesebbek.


Én szerintem nincs nagy "baj" veled (az se lenne baj, ha átoperáltatnád magad, nem erről van szó), csak összezavart a "helyes nemi szerepek". Megnéznék egy képet rólad.


22L

2014. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
ha így érzed, a pinkvanilla.hu -n és a transvanilla.hu -n találsz ilyen témákat. De jól gondold meg, ez az egész változtatás nem kis mulatság, és nem visszafordítható
2014. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ez tuti valami hormonális probléma, ami kiváltja belőled ezeket az érzéseket és külsőt. Ha jól tudom akkor a tesztoszteron az ami befolyásolja, hogy egy nő mennyire férfias, és ettől függ az is, hogy pl mennyire lehetsz nőként izmos. (ilyenek voltak régen az NDK-s pasi formáju nők)


Szerintem legelőször utána kéne nézned ennek a dolognak, neten/dokinál, mert az, hogy a férfiakhoz vonzódsz mégis azt mutatja, hogy beállítottság szempotjából egészséges vagy, csak a hormonjaid mondják azt, hogy te nem az vagy akinek lenned kéne. Lennie kell olyan gyógyszernek/kezelésnek ahol rendbe lehet tenni a tesztoszteron szinted, és azzal együtt ezek a férfias viselkedések/érzések is elmúlnának.

2014. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
6: te egy elég nagy idióta vagy. Attól hogy egy kislánynak babák helyett kisajtót venne a szülő, ugyanúgy fogná és betenné a kiságyba és ringatná mint 1 babát... alapvető dolog, hogy egy lánnyal lányként bánnak, és lányos dolgokat adnak neki, mert az a normális, hogy azok érdeklik és azokkal akar foglalkozni. DE mellette meg van a lehetőség rá, hogy ha nem a babázás érdekelné az rövid időn belül kiderülne a szülők számára is, és akkor kisautót vennének a gyereknek ha tényleg azt akar...
2014. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az idióta? Most mondtam el, hogy én szerettem volna autóval játszani és a faszom ringatta volna !!! Most akkor én is fiú vagyok vagy mi van ? erről a nyomorék és felháborító mentalitásról és elborult elméletekről beszélek, mint amit te is hangoztatsz !!!! Már miért kéne egy kislánynak a babákat szeretnie? Miért ringatná ? Ne őrjits már meg. uristennnnn -.-
2014. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!