Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetnék újra tiszta?

Hogy lehetnék újra tiszta?

Figyelt kérdés

Nem drogoztam! A kérdés a lelkemre vonatkozik! Mostanában tettem pár olyan dolgot amire így utólag visszagondolva hányingerem van és undorodom magamtól!!

Magántanárhoz járok, és egyszer kikezdtem a tanárral. 50-es csinos, egyedül él. Konkrétan letapiztam, de ő nem szolt semmit, de lehet hogy azért mert ugye pénzt jelentek számára.

De miután hazaértem, majdnem elhánytam magam saját magamtól. Én próbáltam mindig tisztaságra törekedni, de most úgy érzem ezzel is egyre jobban bemocskoltam a lelkem. Meg úgy általánosságban túl teng bennem a szexuális vágy amit én a szeretethiányra vezetek vissza.

(Nem volt még Barátnőm sem, a lányok elkerülnek)

Szóval én alapból nem ilyen vagyok, csak néha előjön belőlem és nem ismerek magamra. Szégyenérzetet okoz.


Mit tudtok ajánlani? Hogyan "tisztulhatnék" meg újra? Hogy mulasszam el a bűntudatomat ami belülről éget.



2015. ápr. 13. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
A múltbeli tetteiden már kár rágódni, változtatni úgysem tudsz rajta. El kell számolnod magaddal. Viszont tanulhatsz a hibáidból, tedd meg!
2015. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!