Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy okozzak magamnak fizikai...

Hogy okozzak magamnak fizikai fájdalmat?

Figyelt kérdés

Fizikai,testi fájdalmat akarok magamnak okozni. Azt akarom érezni hogy nagyon fáj.


Csak értelmesek írjanak kérlek :(



2015. ápr. 14. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Verd a fejedet a falba, ököllel üsd a fejedet,combodat. De én inkább azt javaslom ,hogy idd le magad rendesen!
2015. ápr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Még jöhetnek:)
2015. ápr. 14. 00:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Most nem azert de miert akarsz magadnak fizikai fajdalmat? Tord el valamidet. Az fajni fog jocskan xd
2015. ápr. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Tűk a köröm alá,kézen és lábon is! Haladó szinten körömletépés,a kislábujjadon kezd,fogóval,a sebet sóval és vagy ecettel kenegesd!


100%-ig hatékony,profi,mégis finom módszer. A tűket a suliban,munkahelyen is használhatod,esetleg utazás közben is!


Jó mulatást!

2015. ápr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Őszintén, nem is értem, miért nem jobb az neked, ha megkérsz valakit, hogy segítsen. Fontos, hogy saját magadnak okozd a fájdalmat? Úgy csak nehezebb....


Fiú vagy, vagy lány? Mennyi idős? Milyen tapasztalatod van már fájdalmak eltűrésében? Ez mind mind fontos lehet a megfelelő válaszhoz.

2015. ápr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez kamu kérdés! Nem hiszem, hogy egy mazoistának nincsen annyi fantáziája én nem vagyok mazoista, de kapásból tudnék neked vagy 10 féle önmarcangoló dolgot írni, de jusztse teszem, ha ekkora ba.rom vagy akkor kínozd magad és ne keress megoldást a problémádra
2015. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
csípd magad,tegyél gumit a kezedre, húzd meg és engedd el. Ezek nem okoznak maradandó sérüléseket.
2015. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!