Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom leküzdeni azt...

Miért nem tudom leküzdeni azt az érzést, hogy senkinek sem számítok?

Figyelt kérdés
Mindig úgy érzem, hogy senkit sem érdekel, hogy élek, és éppolyan érző lény vagyok, mint bárki más. Szeretnék más lenni, de nem megy :(
2010. febr. 20. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet depresszió, vagy borderline.
2010. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan van valaki,akit igen is érdekelsz,és mindent megtenne érted.Mostanában keveset süt a nap,és ez okozhat enyhe depit.Mindjárt tavasz!!!
2010. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy te nem tudod elfogadni magadat, és ezt másokra vetíted?


Aki elfogadja magát, és megvannak a pozitív, szellemi értékei, az nem függ mások véleményétől.


Elégedett vagy magaddal? Mert ha igen, akkor fel a fejjel!

Ha nem, akkor keresd meg az okát, és tegyél ellene, mert nem nagyon közelednek az olyanokhoz, akikről sugárzik, hogy rossz a hangulatuk.

2010. febr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy mit érzel, szubjektív dolog. Attól még az nem úgy van. Kinek akarsz megfelelni? Először is menj el egy jó pszichológushoz, hogy feltárjátok, miért érzel így és tudj dolgozni azon, hogy ne így legyen!
2010. febr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig számítasz 5 magyar hozzászólónak. xD

De pszichológus nélkül nem igazán lehet gyógyítani a lelki bajokat, nem is értem miért ne mész el pszichológushoz? Bár őt sem Te érdekelnéd, azért lett pszichomajom, mert érdeklik az érzések meg ilyen f@szság, nem pedig a betegek miatt szerintem. De tény, hogy többet tud segíteni mint a GYIK, mert itt sem ismer téged senki, szért csak válaszolunk, hogy mi lehet a baj. xD

2010. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet veled van a baj nem másokkal...ha nem változtatsz rajta , akkor ne várj semmit. Nekem nincsenek barátaim, mert ...nah hallássérült vagyok.. ezen én szart nem tudok változtatni ( még romlik is a hallásom) de te tudsz! szóval ne csak üldögélj és várd a csodát mert nem fog eljönni...
2010. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!