Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy meg akarok...

Miért van az, hogy meg akarok halni? Érezni akarom azt a végtelen nyugalmat.

Figyelt kérdés

Egyszer felkaszaboltam a kezem. Véreztem, és fájt is, de mégis tök boldognak éreztem magam. A vége felé már csak feküdtem a padlón, és néztem ki a fejemből. Olyan nyugodt voltam, mint még soha, már-már eufórikusnak éreztem a helyzetet. Sajnos azonban túléltem.

De még mindig meg akarok halni. Valahogy jó érzés tudni, hogy nincs utána semmi, csak üresség.

Mit tegyek?:(

16l



2015. ápr. 23. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy. Legalábbis erre utal ez a fokozott halálvágy. Mindenképpen jó lenne ha beszélnél a szüleiddel , és szakemberhez fordulnál mert ez nem gyerekjáték. Még csak 16 éves vagy, mi adhat okot arra hogy kioltsd az életed. Előtted az egész élet , annyi felfedezni való van még.Egyszer élünk és azt ki kell használnunk. Lehet hogy most így érzel de aztán eltelik egy bizonyos idő és csak rossz emlék lesz az egész. Sajnos nekem is vannak problémáim (pánikbetegség, agorafóbia, szocfóbia), és nekem is vannak néha rossz gondolataim, de aztán rájövök hogy nem szabad ilyenekre gondolni. Én is még csak 20 éves vagyok , és bár elég sok gondom van de biztos hogy nem dobnám el az életemet.
2015. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az hülyeség, hogy utána nincs semmi.


Az energia nem vész el, csak átalakul. A lelked sem vész el, a halállal csak átköltözik oda ahová fejlődtél a szeretetben az életed során.

Az öngyilkosság pedig nem szeretet, hanem menekülés.

2015. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha öngyilkos leszel a pokolra jutsz!

Szóval felejtsd el hogy meg akarsz halni!

Merj élni!

Olyan sok szép dolog van ezen a világon

2016. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pokollal riogató s...fej.
2019. máj. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!