Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom hogy ki is...

Miért nem tudom hogy ki is vagyok valójában? és mit is akarok én? 19/f

Figyelt kérdés
Lennék én, rocker, rapper, raegge-s, punkos,skinhead, nagy magyar, lennék én motoros chopperen, crossmotron,gyorsaságin, lennék vakmerő boxoló, dobolnék, gitároznék, lenne nekem hosszú hajam, lennék én kopasz is. mindegyik vagyok, de egyik se . a többi embert elnézve, van 1 kialakult stílus, szokás berögződés,és aszerint élnek, viselkednek. én meg csak sodródok és éppen amilyen emberrel találkozok annak a szokásait veszem át. :(
2015. márc. 16. 12:07
 1/5 anonim válasza:
Legyél önmagad...
2015. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nemtudom miaz hogy "önmagam" nemtudom hogy az milyen. azt se tudom hogy milyen akarok lenni, és milyennek kéne lennem.
2015. márc. 16. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nyitott vagy a dolgokra...az ilyen tipusu embert az élményei és tapasztalatai formálják. Kóstolj bele mindenbe ami érdekel, lehet ha benne leszel rájössz, ez nem neked való...de az is lehet hogy minden tetszeni fog. Miért ne hallgathatnál mindenféle zenét, vagy miért ne lehetnének ruháid különféle stílusokból..
2015. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokszor gondolhatod úyg, hogy nem tudod mi az az önmagam, viszont biztos vannak dolgok amiket alapból visszautasítasz, hogy nem, ez nem én vagyok. Akinek meg megvan a saját stílusa mint ahogy írod (rapper, rocker, raggea...stb) azok mindent alapból visszautasítanak, ami nem tartozik a stílusukba. Szerintem inkább azokkal van a gond, akik alapból elutasítanak minden új dolgot, ami tőlük idegen, így lehet hogy olyan dologtól fosztják meg magukat, ami tetszene nekik.
2015. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fura amit írsz.

Anno tiniként én is kipróbáltam több stílust.Voltam rocker,alternatív(fekete lyukba,totál cárba jártam)Hamar rájöttem,hogy nekem az alternatív zene tetszik jobban ,a kemény metál egyáltalán nem.

Pár év múlva átváltottam a house,progressiv house-ra zenére.Öltözködésben még mindig a feketét részesítem előnyben.Továbbra is szeretem az alter zenét,meg vannak a régi rocker ismerőseim.Persze mi már "öregek "vagyunk.

Szóval bátran kísérletezz.Előbb-utóbb megtalálod önmagad. :)

2015. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!