Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van, hogy akárhányszor...

Mitől van, hogy akárhányszor rossz a közérzetem vagy sírhatnékom van, elkezd vérezni az orrom?

Figyelt kérdés

Egy ideje arra lettem figyelmes, hogy akárhányszor nagyon kellemetlenül, rosszul érzem magam, esetleg sírhatnékom van vagy tényleg sírok, elered az orrom vére. Általában nem nagyon, nem ömlik belőle, de ha megtörlöm mondjuk akkor szép vonalat hagy a kezemen. Ha nem is sírom el magam, akkor van, hogy esetenként viszont rendesen ömlik belőle a vér, mintha eltört volna, de nem érzek fájdalmat. Mitől lehet ez?


(Meglehetősen gyakran érzem magam rosszul, és sírok is, magánügyi problémák miatt)



2015. ápr. 24. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Magas vernyomas lehet az oka! Ha igy van, ajanlott eletstilust valtoztatni (helyesebb taplalkozas...)
2015. ápr. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet pszichoszomatikus oka is.Nekem pl egyszer,amikor nagyon kellemetlenül éreztem magam,eleredt az orrom vére de úgy mintha el se akart volna állni.
2018. júl. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!