Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször vagyok feszült,rengeteg versenyem volt az elmúlt időszakban,ami azért meg is terhelt...Próbálom kipihenni magam,de nem nagyon megy,mivel problémáim vannak az alvással is.

Nem szeretek emberek társaságában lenni,hamar megharagszom mindenkire,nagyon érzékeny és sértődékeny vagyok mostanában.

És rengetegszer sírok is,még attól is,ha valami szomorú történetet olvasok,vagy valaki valami rosszat mond.

Kedvtelen vagyok,legszívesebben egész nap a szobámban kuksolnék.Egyedül.

Étvágyam sincsen.

Szóval teljesen megváltoztam,nem olyan vagyok mint régen.

Sokszor úgy érzem,hogy senki sem szeret,mindenki ellenem fordult.

Persze ez nem így van,de egyszerűen úgy érzem.

És mindenkinek meg akarok felelni.Minden tanárnak,barátaimnak....

Ami még nagyon aggaszt,az az,hogy nagyon durva hangulatingadozásaim vannak.

Az egyik percben nevetek,a másikban meg már elkezdek sírni.Az önértékelésemmel is gondok vannak.Sokszor sanyargattam magam.

Depressziós nem hiszem hogy lennék,mert nem vagdosom magam,meg nem hallgatok depressziós számokat.

De úgy érzem,valami nincs rendben.

12/L



2015. ápr. 25. 19:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm.:) Igazad lehet.
2015. máj. 19. 17:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!