Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham lehetett?

Pánikroham lehetett?

Figyelt kérdés
Nagyon szorongó tipus vagyok, tobb hónapja szorongok bizonyos dolgok miatt. Tegnap este megijedtem, elkezdett remegni az egesz testem, gyorsan a vettem a levegőt, azt hittem megőrülök. A lábam nagyon gyenge volt, a fényre es zajra is érzékeny voltam. Nagyon megijedtem, ez panikroham volt? Kerlek segitsetek. 23 L
2015. ápr. 26. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen ez az volt. Vedd komolyan így az elején. Sportolj napi szinten, és szedj B-MAX vitamint, valamint magnéziumot. Tanulj meg lélegezni a pánikroham legyőzése miatt.
2015. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pánikroham nem ijedtséggel kezdődik.
2015. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne beszéljetek hülyeségeket!

Nem minden pánikroham, az ennél sokkal több. Ha többször jelentkezik érdemes szakemberhez fordulni, ő biztosabb választ tud adni. :)

Nyugi, nem kell megijedni, nincs gáz.

2015. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Masodik válaszoló felreertetted. Nem az ijedtség miatt történt, hanem Megijedtem a helyzettol. Koszonom a válaszokat!
2015. ápr. 27. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 20 éves lány vagyok sajnos pánikbeteg és eléggé szorongó. Nekem is volt már ilyen rosszullétem. Ilyenkor valóban jó ha a légzésedre figyelsz , semmiképp se kapkodd a levegőt mert az csak ront rajta. Általában nem tart sokáig egy ilyen roham viszont a szorongás utánna nagyon is megmaradhat. Nálam legalábbis nem csak rohamkor van hanem van hogy szinte egésznap is kitart. Vannak jobb és rosszabb időszakok. Azt jó ha tudatosítod magadban mikor rosszul vagy hogy el fog múlni és nem lesz semmi bajod. Jobb időben kezelni mert könnyen elfajulhat idővel.
2015. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A pulzusom viszont nem változott vagyis nem ereztem mellkasi fajdalmat, ez nem zárja ki? Koszonom a válaszokat.
2015. ápr. 27. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem zárja ki. A pánikroham nagyon sokszínű lehet. Nem törvényszerű hogy minden tünetnek jelen kell lennie. Lehet a szorongás így jött ki rajtad.
2015. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!