Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírok egyedül lenni...

Nem bírok egyedül lenni itthon. Rám tör a depresszió, pánik, szédülés, szívszorítás. Mit tegyek? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Sajnos 1 hónapig mindenképp itthon kell lennem, mert addig még nincs munkám. Ha nem beszélgetek vkivel akkor mintha megőrülnék. Pedig nincs olyan, aki ráérne egész nap. Hiába csinálok bármit, semmi nem segít. Takarítok, főzök, de csak másik ember tudja lekötni a figyelmem. Mi lehet a bajom?
2015. ápr. 27. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Magányos vagy. Ki kellene kapcsolódnod. Vannak barátaid? Egyébként hasonló helyzetben vagyok én is , sajnos én sem dolgozok kb 1 hónapja Sokat szorongok emiatt (is) de bízom benne hogy hamarosan akad valami. Ráadásul messze elköltöztünk párom munkája miatt a családtól , barátoktól. Ugyhogy tudom hogy nehéz. De ha találsz munkát akkor jobb lesz gondolj erre.

20L

2015. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!