Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Thalassa Ház, Tündérhegy és...

Thalassa Ház, Tündérhegy és hasonló helyeken kell fizetni?

Figyelt kérdés
TB alapon elvileg nem, de azt mondják, hogy úgy is elkérnek rengeteget és ha nem tudunk hozzájárulni az alapítványhoz sok pénzzel, akkor fel se vesznek. Ez igaz?
2015. máj. 4. 11:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Nyilván valamennyivel hozzájárulnék, de azt hallottam, hogy több 100ezreket elkérnek
2015. máj. 4. 11:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért az durva lenne, ami elméletileg TB-re jár, azért nem kérhetnek el pénzt! Csak ha magán volna, de én úgy tudom TB-s hely és a TB-t pont azért fizeted hogy kapjál egészségügyi segítséget, nem? Havi 6000ft-ot fizetsz az államnak a szolgáltatásért, tehát ne akarjanak 100 ezreket legombolni még plsszba.
2015. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tündérhegyen, illetve a Semmelweis pszichoterápiás Intézetében nekem feküdt benn ismerősöm úgy, hogy holt biztos vagyok, hogy semmit nem fizetett érte (de TB által biztosítva van szóval gondolom az finanszírozza). Pénzt akkor kérhetnek tőled, ha egy kifejezetten magánintézetbe mész, biztos van olyan is a gazdagoknak. Az általad említett helyeket viszont szerintem nem magán forrásból, hanem államilag finanszírozzák, tehát nem kérhetnek pénzt. Olyanok mint pl egy kórházban a pszichiátriai, vagy igazából bármelyik másik részleg. Azért sem fizetsz. Ha mégis ezért aggódsz, akkor a bejelentkezésnél érdeklőd meg azonnal ezt is.
2015. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

A Thalassában mivel alapítvány, önerőt 'kell' fizetni;jelképes összeget, annyit amennyit bír a pénztárca.

Nem egy nagy összeg általában,mindenki maga dönti el mennyit ad, és ami a legszebb az egészben, nem a támogatástól függően bánnak a pácienssel. :)

2016. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!