Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehetséges? "Csoportos...

Leonella1234 kérdése:

Ez lehetséges? "Csoportos anorexia? "

Figyelt kérdés
Én fél éve anorexiás, egy éve testképzavaros vagyok, 159 cm 34 kg. Az egyik barátnőm mániákusan fogyózik, napi kb. 800-900 kcalt eszik (én általában 300-500 körül). Ő 33 kg. a 148 cm-hez. A másik barátnőmnek tetszik egy fiú, de ő nem tetszik a fiúnak, és annyira el van keseredve, hogy le szeretne fogyni, bármiáron. Ő kb. napi 1000 kcalt eszik (többnyire édességekből), 41 kg 149 cm. Mindketten rám szeretnének hasonlítani, de az én példaképem a volt osztálytársam, és egyben egykori barátnőm, aki 157 cm 30 kg, és egy éve anorexiás (valószínűleg). Neki a mostani legjobb barátnője nap- mint nap hánytatja magát.
2015. máj. 8. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Etiópiában jártok suliba? Ha igen, akkor nem olyan gáz, de máskülönben a barátnődben felmerülhette volna, hogy asrácnak azért nem tetszik, mert gyakorlatilag egy két lábon járó csontváz.És a fiúk bizony bizony szeretik, ha egy lánynak némi nőies idoma is van, nem csak egy sík vonal.Nincs csoportos anorexia, ez inkább az egy bolond százat csinál esete.Egyetek normálisan, emberek akarjatok lenni, ne botsáskák.
2015. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyire ne akarjatok lefogyni mert lassan ez mar nem egeszseges!!
2015. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Én jobban tudom azt elképzelni, hogy az étkezési problémátok kögöttimlelki zavar hozott össsze titekrt eredtileg-így már nem olyan meglepő.
2015. máj. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*mögötti
2015. máj. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úristen..És ti komolyan egy suliba jártok? Tanárok? Szülők? Senki sem vette észre,hogy körülöttük vagy 10 gyerek étkezési zavaros? Menzások vagytok? Ott mit csináltok? Nem akarok bunkó lenni,de ha már ilyen szépen összegyűltetek,így csoportosan meglátogathatnátok egy pszichológust..meg egy orvost is,mert szerintem már kész van a szervezetetek..És ne tanuljátok egymástól a rosszat!
2015. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!