Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek lehetséges hogy...

Szerintetek lehetséges hogy Asperger-szindrómás vagyok?

Figyelt kérdés

Több oldalon is utánaolvastam és attól "félek" ez a problémám. Leírom mely dolgok igazak rám:

Elég "figyelemzavaros" vagyok, egy dologra max. 5 percig tudok figyelni aztán más dolog jár a fejemben

Gyenge kapcsolatteremtő kézségem van és kerülöm a szemkontaktust. Az idegállapotom feszült (valamin mindig idegeskedem) és néha depressziós vagyok

Az ingerek feldolgozásában is nehézségeim vannak

Ritkán értem meg a humort de nem értem hogy a célja a szórakoztatás lenne.

Mindig más érdekel, mindig más dologba leszek "szerelmes" pl. egyik héten a biológia másik héten a matematika.

A szemész szerint rejtett kancsalságom van és kell szemüveg bár ez nem biztos hogy emiatt van

Elég érzékeny vagyok még a semmitől is eltudom sírni magam

Alvászavarom van. A szervezetem felcseréli a nappalt az éjszakával (talán 2 éve) de 2 napja talán sikerült a normál módra állítani.

Nem tudom mennyire játszik közre de anyám rettentően stresszes

Sokszor költöztünk, 5 iskolába jártam de sehova sem tudtam beilleszkedni bár lehet ennek oka hogy 4 oviba jártam (anya döntése volt a költözés)

Ha a szobába valami apró változás van azonnal észreveszem.

Nagyon sokszor "kívülállónak" érzem magam

Ki tudja megállapítani valójában mi a problémám? Tavaly jártam pszichológushoz, ő észrevette volna, nem?

Vagy csak a kamaszkor miatt vagyok ilyen?


2015. máj. 11. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túl kreatív típus vagy ahhoz, hogy aspi legyél. Egyedül az apró változások észrevétele nem illik egészen bele a kreatív típusba, de nem is csak az aspikra jellemző.
2015. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig jártál pszichológushoz? Egyáltalán miről beszéltetek? Ez nem mellékes...
2015. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kb. 4 hónapig jártam hozzá de FB-n mai napig beszélünk.

Hogy miről beszéltünk? Mindenről. Hogy telt a napom, az álmaimról hogy mit is jelentenek, az életről, még olyanról is ami senkinek sem mertem elmondani se a barátnőmnek se a szüleimnek.

2015. máj. 11. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt furcsa, hogy tartod vele a kapcsolatot, másrészt ha már így alakult, miért nem kérdezed meg őt?
2015. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Inkább majd személyesen kérdezném meg de csak 2 hónap múlva találkozunk
2015. máj. 14. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!