Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak túl erős a fantáziám? Mi...

Csak túl erős a fantáziám? Mi válthatja ki ezeket?

Figyelt kérdés

A képzelgéseimet, gondolataimat és az álmaimat is valóságként élem meg. Ez úgy nyilvánul meg, hogy pl: álmomban elmegyek vásárolni a barátnőmmel, veszünk valamit. És másnap megkérdezem hogy hol van az amit tegnap vettünk, erre elmondja hogy nem is voltunk vásárolni. Vagy egy másik eset, amikor kaptam egy kutyát, ott volt az udvarunkba és éreztem amikor hozzáértem, megsimogattam, szóval teljesen valóságos volt, másnap meg keresem a kutyát és nem is volt. De persze hogyha azt álmodom hogy repülök meg 20emeletes épületekről ugrálok le akkor tudom hogy az álom, de ilyen hétköznapi esetekben nagyon valóságosnak tűnik.

A képzelgéseim meg olyanok hogy pl: azon gondolkodom hogy melyik hónapban születtem (igen, gondolkodnom kell rajta néha, mert nagyon rossz a memóriám) és random beugrik egy hónap, mondjuk június, akkor elhiszem hogy akkor születtem nem pedig márciusban.

Sokszor van úgy, hogy a rossz dolgokat a múltban "megszépítem" és elhiszem hogy úgy van, vagy egy csomó befejezése van egy történetnek, de nem tudom hogy melyik az igazi.


2015. máj. 13. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Korod? Nemed? Általános fizikai erönléted?
2015. máj. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sima fáradtság is lehet, én néha embereket keverek össze, még olyanokat is, akikkel sokat beszéltem.
2015. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!