Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi 5-6x gondolni az öngyilko...

Napi 5-6x gondolni az öngyilkosságra az soknak számít? 15/L

Figyelt kérdés
Egyre nehezebbek a napjaim, egész nap nagyon rossz kedvem van, csak feküdnék,nehezemre esik bármit is csinálni. Milyen az első alkalom egy pszichiáternél?

2015. máj. 14. 19:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én napi 50-szer gondolok rá sőt... 16 órát alszom naponta is. Nekem súlyosabb :D:D Neked még annyira nem még nem fontos pszichiáter , Én 22 vagyok, nem is 15, neked azt tanácsolom, hogy, foglald le magad valamivel, sport vagy bármi más, ne hogy úgy járjál mint én.
2015. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 szamo77db ***** válasza:
Feltétlenül fordulj szakemberhez. Minél hamarabb!
2015. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem sok. Öngyilkosság előtt ez teljesen természetes.
2015. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tomszika válasza:

Ha csak egyszer gondolsz rá sem egészséges!

Nem kell feltétlenül orvoshoz fordulni.

Az is nagy segítség lehet, ha csak beszélsz valakivel.

Meg kell találd azt a dolgot ami kimozdít ebből az érzelmi válságból.

Egy-egy jobb film megnézése is sokat segíthet a lelki problémák feltárásában és a megoldás meglelésében.

Nagyon fontos, hogy ne egyedül próbálj meg küzdeni, hiszen ha rosszabbra fordul a helyzet jó ha van valaki aki támaszod lehet és segíthet leküzdeni az öngyilkos hajlamot!

2015. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!