Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozza a rosszullétemet?...

Mi okozza a rosszullétemet? Fáradság, lever a víz, szédülök, (bamba vagyok) Ájulási határ?

Figyelt kérdés

Állandóan fáradt vagyok,mint kiderült alvási apnoém van,már 1 hónapja géppel alszok de semmi változás.Ezt ki is bírnám ,de minden nap rosszul vagyok,kivéve ha fekszem.Dolgozni sem tudok szinte.Idegen helyre el sem tudok menni dolgozni! Rosszullétkor,lever a víz,a pulzusom felmegy,és olyan bamba vagyok,sokszor ájulási határig megy a dolog.Szervi problémám nincs kivizsgáltattam magam.Tömegbe nem tudok menni vagy legalább is rosszul vagyok.Amíg fekszem semmi gond,de ahogy el kell mennem valahova rosszul leszek.Amint beülök egy gépbe amivel dolgozom jön a rosszullét!Ez régebben csak ritkán fordult elő,de egy 6 hónapja szinte mindennapos!Azt mondják a doktorok szedjek nyugtatót!Azzal fogok tudni dolgozni?


Valakinek vannak ilyen panaszai?



2015. máj. 16. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Pànikbetegsèg.Vedd nagyon komolyan.
2015. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugtató kizàrva.Esetleg antidepi azzal gyorsan elmulik.Vagy önerő ha van időd rà.Brandemburg neuros oldal nagyon jó.
2015. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ettől féltem,hogy ez pánikbetegség!


brandenburg-neuro mennyi időn belül tesz rendbe?Mert dolgoznom kellene!!!!!!!!

2015. máj. 16. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szinten rosszul vagy, akkor menj el a házidokidhoz, hogy utaljon be az idegorvoshoz! Én nyugtatóval gyógyultam meg generalizált szorongásból. Az említett étrend kiegészítő valóban nagyon jó, de nem azonnali hatású. 2 hónap is lehet mire használ. Sportolj napi szinten és tanulj meg lélegezni helyesen.
2015. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!És szerintetek a fáradságom is el fog múlni?Ha akarom két napig bírok aludni!egész nap fáradt vagyok!
2015. máj. 16. 23:04
 6/6 anonim ***** válasza:
El fog múlni igen. Próbáld meg a gondolataidat helyes irányba terelni.
2015. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!