Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás, önbizalomhiány...

Szorongás, önbizalomhiány ellen természetes módszer?

Figyelt kérdés
A legnagyobb problémám, hogy nem tudom hogy miért, és mikor kezdődött ez. Régen (kb 17 éves koromig) felszabadult voltam, a hangomnak mindig utat engedtem, most meg többször is előfordul, hogy társaságban magamba fordulok, és egy szót se szólok.Egyik lehetséges problémának azt tartom, hogy nem volt még normális kapcsolatom(mármint barátnőm),pedig elvileg jóképű vagyok,stb de akkor miért nem jött még össze? A testvéreimmel is hasonló a helyzet...Kicsit utánaolvastam ezeknek a dolgoknak(Pál Ferenc: Szorongástól az önbecsülésig) és elvileg a kiskori sérelmeket kell elfogadnunk, hogy megváltozhassunk, de ennek a módját nem igazán tudom...Hiánymotiváltnak, és sebzettnek ír le, csak azt nem tudom mitől lehetek sebzett.

2015. máj. 17. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok vega, sőt.... De egy kevés ideig mellőztem a húst az étrendemből, megnyugodtam, eltünt a szoirongás,olyan felszabadultnak éreztem magam! Szerintem ez elég természetes módszer, próbáld ki hátha segít :)
2015. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sport
2015. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menj el pszichológushoz vagy olyanhoz aki ért az ilyenekhez. Velem is hasonló volt és nem is gondoltam volna, hogy kiskori sérelem miatt alakult ki ez az egész. De nekem segített és csak ajánlani tudom
2015. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!