Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Debrecenben van olyan pszichol...

Debrecenben van olyan pszichológus pszichiáter vagy terapeuta aki 1-2 alkalommal, de több órán át átfogó vizsgálatot végez?

Figyelt kérdés
6 éves korom óta nyűglődöm az elnyújtott terápiákkal, ami általában csak arról szólt, hogy a különböző orvosok lepasszolgattak más különböző orvosoknak és ismételgették nekem ugyanazokat a kérdéseket. szeretném ha egy szakember végre végighallgatná az egész történetet, ami a betegségeimet okozta és ez alapján megosztaná velem a konklúzióját és véleményét az állapotomról valamint arról mit tehetnék a gyógyulás érdekében. létezik ilyesmi? hogy 2-3 napig 3-4 órát rám szán egy orvos, ha megfizetem? vagy ilyet nem lehet senkitől elvárni, amíg nem a pszichiátrián injekcióznak?

2015. máj. 19. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
3-4 órás történeted van? Persze, hogy menekül mindenki. Sztem írd le, és ne akarj senkit arra kényszeríteni hogy több napon keresztül a te mesédet hallgassa....
2015. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ebből úgy veszem ki, hogy soha az életben nem fogok olyasvalakit találni, aki lerendezné ezt pár nap alatt? megértem, mert nagyon sok a beteg ember és senki sem pont rám kíváncsi.

másrészt engem 15 éve kényszerítenek arra, hogy minden héten egy egész napomat áldozzam annak, hogy felszaggassam a sebeimet és utána még 3-4 napig rémálomból sikoltozva ébredjek.

2015. máj. 19. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es,hogy Te milyen bunkó vagy!!!
2015. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A terápiának fontos része az ülések időbeni kerete. Szóval valószínűtlen, hogy valakivel ennyire túl tudnád nyújtani, nem szétszedni darabokra. Ha ilyesmire vágysz, inkább keress egy barátot, vagy akár egy vadidegent és beszélgess vele. Ha külön arra van igényed, hogy értsen is a pszichológiához, akkor érdemes esetleg ezt tanuló egyetemistát keresni, de szerintem ebben a témakörben amúgy is sok embernek van legalább némi tapasztalata a pszichológiával. Legalábbis a válaszolók közül. Szóval akár itt is ismerkedhetsz.
2015. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat, még próbálok keresgélni más oldalakon is, hátha létezik valamilyen alternatívája a gyors terápiának.
2015. máj. 20. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!