Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha egy "senki"...

Mit csináljak ha egy "senki" vagyok?

Figyelt kérdés
Csúnya vagyok. Ezt elfogadtam, így is sokan próbáltak barátkozni velem, hiszen a külső nem számít annyira mint a belső. Most ott tartok hogy egy barátom sincs, mivel nekem nincs külsőm, és belsőm sem. Eddig nem nagyon érdekelt, mert tényleg jól elvagyok magamban, viszont néha igazán hiányzik egy jó beszélgetés. Csak az a baj hogy fogalmam sincs hogy hogyan csináljam. Nincsenek témáim, ötleteim, érdeklődésem, egyszerűen semmi. Na meg persze beszélgető partnerem sincs.Neten is próbáltam ismerkedni, viszont mindig csak a bemutatkozásik jutottam, utána pedig megunt az illető, és nem keresett többet. Tudtok ajánlani valami tippet hogy mit tegyek?
2015. máj. 19. 21:24
 1/3 akaji válasza:
Járj szórakozni ne otthon ülj.
2015. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Képtelen vagyok emberek közé menni.

Mint már mondtam, nincs érdeklődési köröm, úgyhogy nemtudom hogy hova tudnék menni.

Ha esetleg valamilyen szórakozóhelyre gondolsz, akkor valószínűleg az lenne, hogy én csak állnék és bámulnám a falat, mert egyszerűen tehetetlennek érzem magam. :/

2015. máj. 19. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor keress valamit ami érdekel, próbálj ki amit tudsz, neten is kinn is, bicajozz, fuss, edz, mmorpg-z, böngészős játékokat keress, hallgass zenét, keresd az ízlésed! Menj el állatkertbe, hátha az állatok megtetszenek, vagy menj kirándulni, valamit csinálj!
2015. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!