Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongással, negatív gondolat...

Szorongással, negatív gondolatokkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon magam alatt vagyok,pánikolok,a negatív gondolatok nem hagynak békén,főleg este elalváskor,meg reggel ébredéskor,de még sokszor napközben is rámtör ez az érzés!Olyan abszurd idióta gondolatok is kavarognak,amik ezelőtt még nem voltak!Szorongással küzdök egy ideje,de ez már csúcs ami folyik...nem tudom mitévő legyek dokihoz nem szívesen mennék!

Nincs barátnőm,nem is volt még...de egy ideje a szexuális vágyam is lecsökkent!Sokszor van gyomoridegem,hányingerem!


23F



2015. febr. 10. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eljutottál arra a szintre, hogy egyedül nem tudod megoldani a dolgot, sőt, egyre rosszabb lett. Lassan engedd meg magadnak, hogy felkeress egy orvost, aki segít. Hidd el, szívesen segít, a leírásod alapján az esetedben ráadásul semmi ciki nincs, lehet ad szorongásoldót de még az is lehet, hogy néhány hét beszélgetésre lesz szükséged. Az élet nem mindig könnyű, néha nem ciki segítséget kérni.
2015. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is ezvan, de miért?
2015. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lelki stressz,vagy nem tudom!
2015. febr. 10. 16:46
 4/4 anonim válasza:
Ha tartósak a tüneteid, mindenképpen fordulj szakemberhez. Ha orvoshoz nem szívesen mész, próbáld meg esetleg a kineziológust.
2015. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!