Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálja ezt a pszicholó...

Miért csinálja ezt a pszichológus?

Figyelt kérdés

Egy ideje járok terápiára, az elején, bár magamtól mentem el, kicsit közömbös voltam, olyan volt mintha én is kívülálló lennék ebben az egészben.

Nem kötődtem, mert tudtam, hogy ő sem lesz itt örökké.

Én hiába tartottam a távolságot, ő magához kötött, most már nagyon szeretem, de nem akarom. Miért csinálja ezt? Miért engedi?


2015. máj. 24. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem szabadna függővé tennie, de sajnos sok pszichológus csinálja, hiszen így tovább van rá szükséged (és hosszabb ideig fizetsz).
2015. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? És a pszichológusod hány éves?
2015. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerelmes lettél bele, a pszichológus meg nevet rajtad. Magában.
2015. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 24 vagyok, a pszichológusom nem tudom, olyan 45 körüli férfi.
2015. máj. 24. 21:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nem hihető.
2015. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Etikailag, ha észreveszi akkor át kéne adnia egy kollégájának. Szerintem mondd meg neki és akkor kapsz egy másik pszichológust. Nem tudom mivel kezel, de sz cseberből vederbe szituáció, soha nem gyógyulsz meg így
2015. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem ő csinálja. Te csinálod.

Ő csak a bizalmat akarta felépíteni, hogy ne kívülálló legyél, hogy valóban megbízz benne és elmondd neki a problémáidat.

Valószínűleg az is a problémád, hogy minden férfihoz kötődni akarsz. Nem tudsz máshogy kapcsolatot létesíteni. Talán valami megmentőt látsz benne. De a gondjaidat neked kell megoldanod. Ő csak egy szakember, aki segíthet. Nem az életed értelme és elrendezője.

Bár ezt neki is észre kéne vennie.

2015. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj! :) Én is 16 évesen beleszerettem a pszihologusba.
2015. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

-_- jézusom, ezek a válaszok


ez egy ugyanolyan emberi kapcsolat, mint bármelyik másik

gond is lenne, ha nem lenne kötődés- anélkül nincs kapcsolat, empátia, se fejlődés


teljesen normális, hogy kötődtök egymáshoz, a mód és az intenzitás mindig ami kérdéses

2015. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!