Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy hánytassam meg magam?

Hogy hánytassam meg magam?

Figyelt kérdés

Nem, nem fogyás céljából szeretném!

Emetofóbiám van (rettegek a hányástól), teljesen megőrülök már ettől az egésztől. Pánikbeteg lettem ebből kifolyólag, alig eszek nehogy hányjak, nem merek buszra szállni, nyilvános helyen enni, buliba menni, semmit, rettegek a vírusoktól/fertőzésektől. Minden nap rosszul vagyok, mert már bebeszélem magamba, ekörül forog minden. Szembe akarok nézni vele! Azt, akarom, hogy elmúljon ez az egész és már csak ezt látom megoldásnak. Úgy érzem képes lennék rá, egy nagyon ideges állapotomba, amikor betelik a pohár ettől. Egyszer már megpróbáltam, de csak az öklendezésig jutottam. Hogy csináljam?


2015. máj. 26. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Utoljára 2 feles hubertustól,5 feles vodkától,1 feles pálinkától hánytam de ha nem akarsz lerészegedni akk.nyúlj le torkodon vmivel
2015. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Háát a részegségen is gondolkodok, lehet jobb először kicsit öntudatlan állapotban:D

köszi a választ!

2015. máj. 26. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól ha hánynál, nem hiszem, hogy a félelmed elmúlna tőle, mert ugyan úgy továbbra is attól félnél, hogy hányni fogsz. Az ilyen agymenésektől, szerintem úgy lehet megszabadulni, ha lefoglalod magad valamivel. Az a baj, túl sok időd van ezzel a xarsággal foglalkozni! Inkább keress egy olvasni valót, vagy valami játékkal a neten kösd le magad és ne kattogj ezen a mar.haságon állandóan! Ha nem vagy beteg és nem rontottad el a gyomrod (ahhoz pedig sok kaja kell!) akkor a szervezeted nem fogja csak úgy kidobna a taccsot, mert nincs miért, nincs a szervezetedben vírus, örülj hogy egészséges vagy. Azért öklendezel csak, mer nincs mit kidobnia a szervezetednek, nem vagy beteg! Se részeg! Nem kell hányatnod magad, mert minek, szerintem a szervezeted sem érti mit akarsz tőle. Hagyjad békén, ha nem beteg! Menjél eddzél, vagy sportolj, vagy tanulj, bármit csinálhatsz! Ezt tudom tanácsolni, hogy hagyjad békén a szervezeted! Egyél rendesen és igyál rendesen, kapja meg a szervezeted amire szüksége van és mozogj, sportolj mellette és nem lesz semmi bajod!
2015. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért mi lesz akkor ha hánysz? Semmi.
2015. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!