Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 3 éve szedek Rivotrolt 2*0,5...

3 éve szedek Rivotrolt 2*0,5 mg, szeretném elhagyni. Orvos azt mondta,2 hetente 0,125 mg-mal csökkentsem. Nehéz lesz nagyon?

Figyelt kérdés
Te hogy tetted le?
2015. máj. 26. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tettem le, szedem. Az alapadag a dokim szerint 2x0,25, és 1x0,5. Szükség szerint. Még sosem kellett ennyi. Megnyugtat a tudat, hogy van. És már 6 éve!

Miért akarod letenni?

2015. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3x2 tabletta volt a kezdő adag, azt csokkentettem. Először 2x2, este másfél, aztán este egy. Utána reggel 2, délben másfél, majd 1, este egy. A reggelit csökkenteni volt a legnehezebb, de sikerült. Tehát mindig fel szemmel csokkentettem és azt tartottam pár napig.
2015. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, elmúlt a problémám, amire írták, másrészt "erőpróba". Tudom, hogy van aki, ennek a 4szeresét szedi, talán nem árt.
2015. máj. 26. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudod, sokan úgy érzik. Kicsit jobban vannak, és leteszik a gyógyszert. Ha csak a nyugtatót, az nem nagy baj. De van aki az antidepresszánst tette le, és épp most ( pünkösdkor ) lett nagyon rosszul. Érdemes visszakeresni...
2015. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég kis adag. Ha úgy érzed,hogy nincs már rá szükséged,akkor könnyen leteszed.
2015. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!