Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez szerintetek normális?

Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és még soha nem volt kapcsolatom, de nem is hiányzik. Sok lelki problémám van, de ha egy fiú próbál vigasztalni vagy beszélgetni velem, akkor egyszerűen nem érzem jól magam. Inkább 20 vagy 30 évvel idősebbekkel szeretek beszélgetni ezekről a problémákról, kicsit olyan, mintha a szüleim lennének. Viszont én már nem vagyok gyerek, a srácokkal kéne foglalkoznom. Szóval nem tudom... olyan furcsának érzem a helyzetemet. Szerintetek ez így normális?

2015. máj. 29. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Apakomplexusod van. Valószínűleg szüleidtől nem kaptad meg az a biztonság érzetet, szeretete, amire szükséged lett volna. Ezért vágysz érettebb, idősebb emberre, megértőre. Ez nem betegség ez egy xar állapot, nem a legnormálisabb dolog, de sokaknál van ilyen. Ha nem szeretnél majdan pótapukát, aki 20-30 évvel idősebb nálad, akkor menj el egy pszichológushoz!
2015. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah előző vagyok ezek részemről csak feltételezések, nem vagyok szakember, csak ismerős a sztori...
2015. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Annyit azért hozzátennék, hogy egyaránt beszélek nőkről és férfiakról, szóval nem csak az idősebb férfiakkal szeretek ilyenekről beszélni. És egyáltalán nem érzek szerelmet irántuk se, bár egy kis rajongást valóban, inkább csodálom őket, de ez a maximum. És nekem erre van szükségem, nem pedig szerelemre.
2015. máj. 29. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!