Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol tudnék xanax-ot venni...

Hol tudnék xanax-ot venni vény nélkül?

Figyelt kérdés
Megbízható internetes fórumok érdekelnek. Van valami ötletetek?
2015. jún. 1. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a legegyszerűbb ha feliratsz magadnak a körzeti orvosoddal.
2015. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan típus aki csak úgy felírná.
2015. jún. 1. 20:33
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Bocsánat, ha nem a kérdésedre válaszolok, de miért szeretnél xanaxot szedni? Ha vény nélkül szeretnél xanaxot venni, akkor feltételezem, hogy nem jártál szakembernél, aki ha szükségesnek látja, úgy is felírja.

Bármi is a problémád, a xanax nem fogja megoldani. Ideig-óráig jó lesz, szépen ellazulsz tőle, aztán meg szép lassan kiöl belőled minden érzést. Nem csak a rosszat, a jót is. Megtörténik a hozzászokás, kialakul a tolerancia, ami miatt növelni kell majd az adagot. Ha esetleg úgy döntenél, hogy mégis leállsz vele, számolnod kell majd az elvonási tünetekkel, mint fejfájás, rossz közérzet, hallucinációk!, remegés... stb. Mind ezek mellett a xanaxnak van egy csomó mellékhatása is, például az öngyilkosságra való hajlamot fokozza.De a hosszú távú szedés általában kinyírja a libidót is, meg úgy az érdeklődést egyáltalán.

Próbálj meg inkább valami más utat választani a problémád megoldásához, mert a xanax sajnos nem oldja meg. Érdemes kipróbálni a gyógynövények közül az orbáncfüvet vagy a citromfüvet, ezek hatása hasonló a nyugtatókéhoz, de mégis természetes, és nem változtat zombivá. Homeopátiás szerek is segíthetnek, illetve pszichológus vagy pszichiáter segítségét is kérheted. Hidd el, ha szükséged van gyógyszeres kezelésre, akkor ők tudni fogják.

2015. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Megbízható feketepiac? Olyan nincs. Ha te nem akarod hivatalos úton intézni akkor a biztonság hiánya is vele jár. Ha orvos írja fel akkor biztosan azt kapod amit akarsz, ha nem akkor ezt senki se tudja 100%ig biztosítani és az ára is sokszorosa lesz. Plusz tönkre teszed magad, mert nem vagy orvos, nincs képesítésed ilyen dolgokhoz. Megéri ez?

Mindenesetre amit tenni akarsz az törvénybe ütközik, szóval válaszolni érdemben senki nem fog, de ha szerencséd van kapsz privátot. Szerintem azért át kéne gondolni a dolgot még egy kicsit.

2015. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
A xanax nem olyan szer, hogy feketepiaca legyen, hiszen egy átlagos háziorvos is simán felírja. Ez nem morfium, csak egy egyszerű kis nyugtató. Ha tényleg szükséged van rá, érdemes szakirányú orvosi segítséget igénybe venned.
2015. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ne viccelj, van neki. Tele van vele pl. az Instagram. Már magyar hirdetést is láttam. Nem, nem vettem, csak olvastam erről és muszáj volt megnézni. Ha jól emlékszem, valahol 3-4 ezer Ft körül mozog egy doboz. Gondolom, a legnagyobb.
2015. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
1-nek. A körzeti orvos 26 éve megszünt. Már háziorvos van.
2015. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
A háziorvosnak meg van körzete. Egyébként meg családorvostan néven fut az egyetemeken
2015. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet találni a neten olyan oldalakat, ahol magánszemélyek hirdetnek ilyen gyógyszereket. Ez persze illegális, épp most próbálják felszámolni az illetékes szervek az ilyen oldalakat.
2015. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon sokat kerestem, mikor épp nem volt az aktuális forrásomnak, de nem találtam mást. Kettőt tudok, de majd hülye leszek elmondani; vagy megveszed előlem, vagy lecsukják őket. Akkor meg mit szedek én? :D (Egyébként gyógyszertári árakhoz képest 4-5x annyiba kerül.)
2015. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!