Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol tudnék xanax-ot venni...

Hol tudnék xanax-ot venni vény nélkül?

Figyelt kérdés
Megbízható internetes fórumok érdekelnek. Van valami ötletetek?
2015. jún. 1. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%

A 3-asét fogadd meg, ha infarktust, vagy agyvérzést akarsz kapni, ez az orrba-szájba ajánlott citromfű úgy viszi fel a vérnyomást, hogy meggebedsz. Az orbáncfű, meg a macskagyökér nem tudom, de valószínű hasonló, az édesgyökér és a lándzsás útifű, gyulladáscsökkentők szintén, kiváló, ha el akarsz vérezni.

Homeopátiás szerek kiválók pénzkidobásra, ha placebot akarsz szedni, hatása meg semmi. Akkor már hatásosabb, ha valami relax zenét letöltesz a youtube-ról és azt hallgatod elalvás közben, egy ideig működik, később nem.

De, ha bírja a gyomrod: kerítésszaggató, előbb kiüt, később egész éjjel hugyozni jársz majd, ha sokat iszol.

Másnap meg jön a macskajaj, ha nem minőségit, hanem pancsoltat vettél. Éhgyomorra, meg a gyomorvérzés.

Egyébként halkra bekapcsolod az M1-et, képet kikapcsolod

(ha nem ócska készüléket vettél), ledöglesz és hallgatod, hogy jönnek a migránsok, nekem többször sikerült elaludnom alatta.

2017. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A feketepiacon.
2017. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%

Mekkora ostobaságokat tudtok összehordani! A Xanax nem öli ki az érzelmeket. Sem a jót sem a rosszat. A libidó is működik vele. Való igaz, a problémát nem oldja meg. De akkor fájdalomcsillapítót se vegyél be, az sem oldja meg. Viszont a Xanax segít túlélni nehéz napokat. Ami megöli az érzelmeket, az az antidepresszáns. Na az durván kinyír minden érzelmet. Főleg a libidót.

...és az valóban hajlamosít az öngyilkosságra. Tapasztalat. Egyébként neten lehet találni beszerzési helyeket. Nem tudom megbízhatók e , sosem próbáltam.

2018. máj. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Mi úgy nyomtuk anno a Rivotrillt (vény köteles az is), hogy volt egy ismerősünk akinek írta fel az orvosa, mert valami betegsége volt. Nem szokta beszedni viszont a receptek ott hevertek az asztalon porosodtak és megkaptuk azokat a recepteket és kiváltottuk.
2018. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!