Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek, ha a halott...

Mit tehetek, ha a halott barátom miatt nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Többször átélem álmomban, hogy hogyan halhatott meg, de persze nem tudom, mert nem voltam vele.Nem bírok aludni, mindig fáradt vagyok, ha alszom, akkor is álmos vagyok utána.Mindig arra gondolok, hogy én is meghalhatok, ha létezik túlvilág akkor ő ott van, mi lesz velünk halál után, ilyenen gondolkodom és már majd megőrülök
2015. jún. 2. 17:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Gyógyszert nem szeretnék szedni. Egyszerűen úgy érzem, hogy nem élek csak vagyok
2015. jún. 2. 17:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
21
2015. jún. 2. 17:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudod a barátomat úgy értem, hogy óvoda óta a legjobb barátom.
2015. jún. 2. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Leírom nekem mi segített:

választottam egy napot amikor egyedül lehetek és elengedtem az összes gondolatomat,hagytam ,hogy fájjon és kínozzon és gyötörjön.

utána ha eszembe jutott(sokszor volt ilyen)azonnal el is zártam a gondolatot,hogy már lezártam ezt a részt.próbálj csak a jóra emlékezni ,amit együtt átéltetek,nem baj ha sírsz!

2015. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amég nem tudod elfogadni a halál gondolatát, addig nem lesz jobb. Ez az élet velejárója, de ahelyett, hogy keseregnél töltsd meg az életed tartalommal. Ha arra pazarlod, hogy azon aggódsz te is meghalsz, akkor ennyit ért az életed? Élsz és félsz hogy meghalsz ennek nincs értelme.
2015. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!