Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet? Ezek a tünetek...

Mi bajom lehet? Ezek a tünetek alapján lehet ez valami betegség, vagy lelki dolog?

Figyelt kérdés
13/L Nem tudok sírni akármilyen bánatom is van, ezért egy idő után minden felgyülemlik bennem. Jobban érezném magam ha ki tudnám kisírni magamból hogyha pl. bántottak vagy valami rossz történt velem. Mivel iskolába járok, ez elég rosszul tud kijönni ugyanis így sokkal nehezebben dolgozom fel a traumáimat. Volt olyan hogy már kivitt az egyik tanár óráról mert úgysem tudtam semmit csinálni mert már annyira elegem volt mindenből. Vagy fél óráig kérdezgetett hogy mi a bajom, amikor konkrétan sírógörcsöt kaptam... Szerencsére az a tanárnő le tudott nyugtatni (amit mellesleg kevés ember tud, a szüleim sem mert nem vagyok jóban velük).Tudtok tanácsot adni hogy hogyan tudnám kisírni magamból a bánatomat, mindig amikor történik? Egyébként ez mi lehet vajon? Valami betegség?

2015. jún. 3. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki kell adnod magadból azt a feszültséget ami felgyülemlik vagy meg kell oldanod.
2015. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
erre már rájöttem magamtól is
2015. jún. 3. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez bizony lelki dolog. Napi szintű edzéssel rendbe tudod hozni az idegeidet. Tisztázni kell magaddal, hogy mi bánt? Mitől tartasz? Esetleg a tanulás miatt lehet benned valami feszültség?
2015. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Le kell nyugodj,kell neked egy háziállat.
2017. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!