Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegességtől nem tudok enni....

Idegességtől nem tudok enni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék enni, érzem én, hogy éhes vagyok, de mindentől hányingerem lesz és alig bírom lenyelni az ételt, egy pár napig még így is lesz. Mit tegyek, amivel kicsit tudnék javítani a helyzeten egy stresszes időszakban?
2015. jún. 5. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg shakeeket inni, puha dolgokat, ami lemegy, valamit mindenkéépen egyél, erőltesd le.

Tudom milyen nehéz, hasonló szituban vagyok.

2015. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szedjél vitamint, hogy ne szenvedjen hiányt a szervezeted. Én supradynt szedek hasonló gondok miatt. Ezen kívül próbálj sok folyadékot fogyasztani és érdemes sokszor keveset enni, esetleg olyan ételekkel próbálkozni, amiket lehet csak úgy nasizni és etetik magukat. Hátha lemegy. Én ilyenkor mindig rengeteg energiát ölök abba, hogy kitaláljam mi az amit letudok erőltetni, de napi legalább két kisebb étkezést megpróbálok magamra erőltetni, vagy egy nagyobbat.
2015. jún. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1, és #2

Nem az evéssel van baj, hanem a pszichés feszültséggel!

Relaxációval a pszichés feszültség enyhíthető, megszüntethető.

https://www.youtube.com/watch?v=EfMA04nU2Fo

2015. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!