Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretem a vizsgaidőszakot....

Szeretem a vizsgaidőszakot. Normális?

Figyelt kérdés
Hulla fáradt vagyok, idegeskedek, tanulni sincs kedvem mégis szeretem. Elég semmilyen az életem és ilyenkor jó érzés, hogy van miért felkelni, van valami amit teljesítenem kell, a sikerélmények.. :)
2015. jún. 11. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rendben van, úgy tűnik szereted a kihívásokat és ha van kézzel fogható eredményed. A probléma inkább abban lehet, hogy mindez nem szerepel az életedben vizsgaidőszakon kívül. Érdemes lenne saját célokat, elvárásokat felállítani, amiket teljesítened kell. Esetleg belekezdeni egy sportba, ahol vetélkedhetsz másokkal és egyre jobbá és jobbá válhatsz, vagy cska egyszerűen mindig keresni valami kihívás a hétköznapokban. Az én apám pl barkácsolni szeret és állandóan a telkünkön lévő házat fejlesztgeti, mindig talál javítani valót. Egy volt tanárom saját kezűleg épített fészert és alakította át a kertjüket. Ezen kívül pedig egy saját honlap készítésébe is belevágott gyakorlatilag nulla informatikai tudással, szóval van dolga. Csak rajtad áll hogy hozzájuk hasonlóan tevékeny életet élj.
2015. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsővel abszolút egyetértek. Valószínűleg ilyenkor több az arenalin, a feszültség. Én munkában veszem észre. Párom szerint tűzoltó típus vagyok. Ilyenkor vág az agyam (na jó tanulni én is utáltam), elememben vagyok, különben kissé leülök és ez nem túl jó.. most sportoltam, hogy lefoggyak. Elértem és kész, abbahagytam a sportot is... szóval hosszútávú hobbit vagy többször elérhető célt kell keresni. Ha szereted a melódat (volt ilyen időszakom) akkor kissé munkamániásan, de jó életed lehet :D
2015. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pozitív stressz, ez normális dolog.
2015. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!