Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek milyen antidepresszáns...

Kinek milyen antidepresszáns vált be?

Figyelt kérdés

CSAK AKI ÉRINTETT A TÉMÁBAN!!!!


Eddig szinte mindegyiknél libidócsökkenés/orgazmusképtelenség volt a mellékhatás (+ zsibbadás, szédelgés.)


Amit utoljára elkezdtem szedni, viszont erősen hízlal.(Voltam kövér, nem volt egyszerű normális emberi formára lefogyni, nem szeretném újra, váltanék.)


Tudom, hogy az orvos írja fel úgyis, de érdekelnének tapasztalatok, főleg olyanoké, akik többfélét próbáltak (akár a fent említettek miatt), és mi volt az, aminek nem voltak ilyen jellegű mellékhatásai?



2015. jún. 17. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
5 féléből egynek sem volt mellékhatása nálam.
2015. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Zoloft oldat. A libidó csökkenés fennállt, ez jellemző mindegyik anti-pszichotikumra. Viszont jól hatott, nem csinált + étvágyat, és 3 hónap után már el is hagyhattam.

Ja, és a kezdeti szédelgés, hasmenés is megvolt, de ezek 2 héten belül elmúltak.

2015. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Serlift. (Zoloft generikuma). A libidócsökkenés minimális. Az étvágyam ugyan jobb, de a súlynövekedés minimális, ez is inkább csak azért, mert +pár kilót nem is bántam, szóval simán lehetett volna +0 is. Ami más mellékhatás volt, az a 2. hónapra elmúlt. Ja és prímán hat.
2015. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
velaxin. nekem nem okoz semmiféle libidócsökkenést, régen zoloftot szedtem, annak se volt ilyen mellékhatása.
2015. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Sziasztok!Ki mennyit szed/ett egy nap?
2015. jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Serlift 75mg
2015. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Köszi!!Akkor szerinted a Scippa 20mg nem sok?
2015. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez miért is következne az előzőből ?

A Scippából 20 mg az a maximális napi adag éppen. Serliftből meg 200 mg lenne az.

2015. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jó én ezt nem tudtam!Szóval akkor ez sok. kösz
2015. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!