Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miilyen lelki oka lehet a...

Miilyen lelki oka lehet a nehez nyelesnek, vagy mikor nyelnem le az etelt, attol felek, hogy felre nyelem es megfulok?

Figyelt kérdés
Az utobbi idoszakom nagyon stresszes volt, sok dolgot lekellett nyelnem..ezert azt ertem hogy miert nyelhetek neha nehezebben de azt nem hogy honnan jott ez hogy jaj nyelek es mivan ha felre nyelek meguflok meghalok? Kiskoromban, mikor altalanos sulis voltam 1x mar volt ilyen egy nyaron (harmadikos voltam) de magatol elmullott. Osszekotheto e ez a szuletessel is? Faros szuletes volt, sok magzatvizet nyeltem, koldok zsinor a nyakam kore tekeredett napokig hanytam es inkubatorban voltam. Vagy csak szimplan nem vagyok normalis?:/

2015. jún. 19. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sokaktól hallottam, hogy a túlzottan stresszes időszakaikban ugyanettől a problémától szenvednek, de több mint a felünknek az orvosnál kiderült, hogy valami egyéb betegség (pl:reflux) áll a dolgok háta mögött. Szóval,ha rám hallgatsz, úgyis nyár van, jó idő, vegyél ki egy hét szabit, és relaxálj. Ha enyhülnek a tünetek, akkor csak a stressz a ludas, viszont, ha nem akkor szerintem nem ártana egy látogatás a dokinál :) Sok szerencsét!
2015. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Reflux, nekem is ez van...pontosan ugyanez. Stressz, elsavasodás.
2015. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat igen pszichesen refuloxm lett de mar 90%ban jobb a gyogyszernek a helyesebb taplalkozasnak es a mozgasnak koszonhetoen.Na meg hogy csokkent az a nagy stressz. De a fent emlitett tunetek maradtak meg sajnos, bar mar nem olyan erosek de megvannak meg..
2015. júl. 5. 22:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!