Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszióm okozhatta?

A depresszióm okozhatta?

Figyelt kérdés

Könnyen depresszióba esem és ilyenkor kedvetlen vagyok, hangulatváltozékony....stb

Mostanában nagyon sok stressz ért, sőt túl sok. Megvisel engem és tegnap este vettem be gyógyszert, amit korábban az orvosom írt fel.

Általában jobban vagyok a gyógyszertől, de sokat alszom tőle. Ma korán keltem és álmos vagyok egész nap.

Ami történt, hogy mikor épp vásároltam egy furcsa női hangot hallottam, aki egy szót mondott nekem, de nem kellemesen érintett, mintha utasított volna valamire. Nem szeretném leírni azt a szót. Hátranéztem, mert azt hittem, hogy biztos valakik szórakoznak egymással, de nem. Tovább mentem és erőteljesebben újra hallottam azt a szót. Azt hiszem megrémültem.

Mi lett velem? Miért kezdtem hangokat hallani?

Senki nem volt ott. Ezt okoz a depresszió, vagy esetleg gyenge idegrendszer?

Mielőtt bárki bármire gondolna, nem szívok semmit-csak megjegyezném!

Köszönöm a válaszokat.



2015. jún. 20. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Skizofrénia? Menj orvoshoz
2015. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normális tudatállapotban nem észleljük a nemlétező dolgokat. Könnyen lehet kezdeti skizofrénia is. Menj el orvoshoz.
2015. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!