Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozhatta ezt a nyomasztó...

Mi okozhatta ezt a nyomasztó érzést?

Figyelt kérdés
Egyik este, amikor éppen a koliba tarottam vissza, elkapott egy nagyon nyomasztó érzés. Olyan volt, mintha az utcán a velem szembe jövő emberek a saját gondolataim lennének, inkább negatív értelemben. Annyira nyomasztó volt, hogy a sírás kerülgetett. Ha pont velem szembe jött volna egy ember az utcán, pont nekimentem volna, annyira nem tulajdonítottam nekik jelentőséget, de mégis mintha a gondolataim lettek volna. Mi válthatta ki ezt?

2015. jún. 18. 10:48
 1/2 A kérdező kommentje:
17/f
2015. jún. 18. 10:49
 2/2 Tia14 válasza:
Szia, ne haragudjel tudnád ezt mégegyszer mondani, nem nagyon értem a lényeget. Te beképzelted az emberek magad körül. Mert ha igen nem mindom hogy hülyeség csak nem értem, bocsi mond el megint.
2015. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!