Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez az agyammal?

Miért van ez az agyammal?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.

Az a helyzet,hogy úgy érzem,mintha az agyam helyén nem lenne semmi. Egyszerűen,ha adnak egy fejtörőt,nem tudok gondolkodni. Nem tudom használni az agyam. Pedig az összes osztálytársam azt mondja,okos vagyok,mert 4,8 lett az átlagom.

De én mégis butának érzem magam,úgy érzem nincs semmi logikus gondolkodásom.

Mit tegyek? Ha normálisan működne az agyam,akkor tudnom kellene gondolkodni,és rejtvényeket megoldani,nem?


2015. jún. 28. 02:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 4,8 lettél, akkor nem vagy buta! Több önbizalom kellene. Keress olyasmit, ami érdekel. Én pl. imádom a SUDOKU-t, minden nap megcsinálok egyet. Fontos, hogy érdekeljen, amit csinálsz. Kezd gyerekeknek való fejtörőkkel. Könyvtárban sok ilyen könyv van.
2015. júl. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is így vagyok vele. Jó lett az év végim, de nem gondolom, hogy az életben el tudnék boldogulni. Van, hogy egyszerűen úgy érzem, mintha egy tégla lenne a fejemben. Ilyenkor szerintem csak el van fáradva az agyam, pedig nem sokat gondolkoztam előtte.
2015. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!