Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség:?! Miért? Mért...

Segítség:?! Miért? Mért vagyok zavarba az emberek előtt? _

Figyelt kérdés
utálok buszra szállni (főleg egyedül)emberek szemébe nézni,,,nem szeretek emberek közelébe lenni,,,idegenekkel beszélgetni,,é valahova menni...utálok....zavarban vagyok...és leblokkolok utálok utcára menni ...áh segítség
2010. okt. 3. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
ez már velem is előfordult!! régebben nem volt sok önbizalmam és utáltam emberek között lenni, aztán változtattam a környezetemen életmódomon egy kicsit, és most csak nagyon ritkán szokott ilyen érzésem lenni! Szerintem valamin te is változttass mert nem vagy magaddal megelégedve! Ez az egész nekem abból indult!
2010. okt. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és például ma egy öreg cigány csövessel beszélgetttem a blahán! Lehet hogy ez hülyén hangzik de gondolom érted a lényegét! 100% ellentéte vagyok annak aki 1 éve voltam! Lehet hogy ha eldobod a gátlásaidat te is teljesen szabadelvű, nyitott, jókedvű leszel! :)
2010. okt. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazad van.Szerintem lehet h nekem is onnan jött ez az egész h nem vagyok megelégedve magammal (alkatom).Mindenesetre megfogadom tanácsodat.
2010. okt. 3. 02:20
 4/6 A kérdező kommentje:
de hogyan változattál a környezeteden ?
2010. okt. 3. 02:23
 5/6 anonim ***** válasza:
tavaly szakközépbe jártam amit nagyon utáltam, olyan primitív egy társaságot te nem tudsz elképzelni, teljesen elvették a kedvemet mindentől.. most munkát keresek és kb annyi stressz nincs rajtam mint Buddhán. Ezzel nem azt mondom hogy hagyd abba a tanulást, inkább kezdésnek mozogj sportolj kicsit hogy jobban érezd magad a testedben :) téged szoktak piszkálni suliba v munkahelyen? hány éves vagy fiu lány megtudhatom? én 18F
2010. okt. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem járj sokat közösségekbe.. Például menj el korizni, és ismerj meg új embereket.

Természetesen itt most nem idegenekről beszélek.. hanem mondjuk a barátnőd barátnőjével. Hidd el, ha a Te barátnőd az a lány, akkor nem lehet túl rossz fej, és annak a barátnője sem!! 

2011. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!