Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire beteges?

Ez mennyire beteges?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó fiú barátom és egy kicsit jóval másabb a többi kamasznál . Úgy tél közepén rám írt hogy hogy vagyok , furcsa volt mert az előtt elég régen beszéltünk . Megkérdezte nem e találkoznánk , vagy beszélgetnénk , mondom majd egyszer mert sok dolgom van . Este mentem haza az iskolából és egy fáról leugrott és azt mondta " nem azt mondtad hogy sok dolgod van ? Eléggé meg ijedtem tőle , mert nem tűnik ép elméjűnek . Később leplezte ezt úgy hogy nagyon kedves lett velem . Jól összebarátkoztunk , meg minden . Késöbb bevallotta hogy szerelmes belém , én nem viszonoztam mert csúnya gyerek , de ő ezt látszólag elfogadta . Próbáltam lerázni mert már idegesített hogy állandóan a nyakamban liheg és meg akartam szabadúlni tőle . De nem lehet lerázni , már a rendőröket is küldtünk rá mert folyton követett , a nyílt világos nappal , utcán azt kiabálta hogy megdöglök . Szinte már vicces volt az egész szóval tudomást sem vettem róla . De mentem haza , és egy levél meg egy maszk volt a postaládában , a levélben az állt " húzd fel e maszkot hogy megismerjem belsődet , avagy nem minden a külső , de csak azért kibelezni egy embert csak azért hogy megismerjük belsejét butaság , nem gondolod ? " . Ezt gondolom arra írta hogy mondtam neki hogy rusnya . Miért vehette ilyen komolyan ? Ez normális dolog ?

2015. júl. 4. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem normalis,de te meg erzeketlen vagy,ha igy kozolted vele szo szerint,hogy "rusnya vagy".
2015. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
He? Ez az egész zavaros.
2015. júl. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!