Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normális a viselkedés...

Mennyire normális a viselkedése az osztálytársamról? (Hosszú de remélem páran végigolvassák)

Figyelt kérdés
Semmihez nem ért, nem tud semmit jól megcsinálni. Nem beszél semmilyen nyelvet, kivéve az anyanyelvét. Viszont ha valakivel szemben áll, akkor ő az okos, a mindenható. Ő úgyérzi, hogy mindenki felett uralkodhat.Ha valaki szembesíti a dolgokkal, akkor ő a nemnormális, hogy mit képzel magáról, miért kételkedik az ő döntéseiben,cselekedeteiben. Folyamatosan hazudik. Mindenki szemébe mást mond. Pl.: ha én beszélek vele akkor nekem lemondja a közös ismerősünket, természetesen ezt visszamondom neki, ami lehet nagy hülyeség, de már nem vagyunk olyan kapcsolatban az unokatesómmal, hogy ezt ne engedhessem meg magamnak. Na de közben mikor a közös ismerősünkel beszél akkor meg engem mond le, ami úgyszintén visszajut a fülebe, mert vagyok olyan szinten jóban a másik személyel, hogy elmondja nekem. Ha szembesítenénk bármivel is, mink jönnénk ki ostobának, hogy ő olyat nem is mondott, mink találgatunk.Szerinte minden barátság fél éven belül átváltozik alkalmi kapcsolattá. Minden "barátjáról" érdekes dolgokat mond. Vannak elég durva hazugságai, pl. hallottunk már olyat is tőle, hogy egy személy pénzért van férfiakkal, miközben mindenki tudja róla, hogy van egy komoly kapcsolata. Volt egy másik durvább eset is, mikor egy "barátnőjéről" elkezdte terjeszteni, hogy biszex és rá szeretne mászni a vele egynemű egyénekre az iskolában. Veleményetekre vagyok kiváncsi, mit gondoltok erről a viselkedésről. Jaj és betöltötte már a 18at a csaj.
2014. júl. 15. 22:43
 1/4 anonim válasza:
hát figyelj, hülyék mindenhol vannak, látom neked is kijutott a jóból..:D szerintem ez a viselkedés hihetetlenül éretlen, és szánalmas:) mást nem igazán tudok hozzáfűzni, undorító amit csinál!!
2014. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele

Kerüld a társaságát

2014. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a hülyék okosnak tartják magukat nyugi:D
2014. júl. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem normális. Baj van vele, az biztos. Valószínűleg rendkívül bunkó, agresszív és arroogáns szülei vannak, lehet, hogy csak az anyja ilyen, de valószínűleg mindkettő. Ő az áldozatuk, ez egyértelmű.


Kevés ember születik pszichopatának, és még kevesebb nő. Ha mégis, az nagyon korán (kora gyerekkorban) látszódik: hazudozás, lopás, állatkínzás, emberölés.


Ez lány nem pszichopata, de nagyon problémás ember.

Ahogyan a lány viselkedik, az azt mutatja, hogy nagyon bizonyítani akar, nagyon merev - már most! - a személyisége, érzelmileg nagyon labilis és réges-régen pszichiáternél volna a helye.

2014. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!